• Wszystkie ofertyPoznańZdrowieOpieka medycznaLekarz – specjalista medycyny ratunkowej
    Lekarz – specjalista medycyny ratunkowej
    new
    Zdrowie
    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

    12 986 - 16 622 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    medycyna ratunkowa

    Opis stanowiska

    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy poszukuje lekarzy do pracy w SOR specjalistów medycyny ratunkowej lub lekarzy w trakcie specjalizacji z medycyny ratunkowej,

    Wynagrodzenie: 50 000 – 64 000 zł*

    (*155-200 godzin miesięcznie)

    Oferujemy:

    • stawka godzinowa: do 320 złotych (umowa kontraktowa)
    • 4 lekarzy jednocześnie na dyżurze
    • gwarancję stałej (zaproponowanej) ilości godzin miesięcznych
    • dużą elastyczność w doborze dni i godzin dyżurowych
    • możliwość rozpoczęcia pracy jeszcze w tym miesiącu lub w przyszłym!

     Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 577-835-085 lub aplikowanie przez formularz.

    12 986 - 16 622 USD

    B2B