• Oferty
  • Wszystkie ofertyLublinInżynieriaInneKontroler Jakości
    Kontroler Jakości
    new
    Inżynieria
    WSK "PZL-Świdnik" S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    SAP

    Microsoft Office

    5WHY

    8D

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania:

    • Analiza niezgodności powstałych w procesie produkcyjnym i obsługowym, a następnie inicjowanie działań korygujących,
    • Opracowywanie wymaganych informacji i zestawień dotyczących poziomu jakości wyrobów,
    • Raportowanie rozliczania notyfikacji jakościowych oraz podjętych działań korygujących,
    • Tworzenie i nadzór dokumentacji śmigłowców,
    • Praca w systemie SAP (w module jakościowym).

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne związane z jakością i inżynierią produkcji,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • Mile widziana obsługa SAP,
    • Znajomość zagadnień jakościowych, narzędzi identyfikowania przyczyn (5WHY, 8D itp).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Opiekę medyczną i pakiet socjalny