• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażJunior Account Manager
    Junior Account Manager
    Sprzedaż
    XTB S.A.

    XTB S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    XTB S.A.

    XTB S.A.

    Jesteśmy jedną z wiodących firm inwestycyjnych. Działamy na ponad 15 rynkach dostarczając użytkownikom platformę transakcyjną z dostępem do rynków z całego świata.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    finanse

    sprzedaż

    Mile widziane

    język angielski

    inwestycje

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą regulowana firmę inwestycyjną i FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie instrumentami finansowymi. Działamy na ponad 15 rynkach min. w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 1000 osób. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek.

    Zakres obowiązków

    • nawiązywanie kontaktu telefonicznego z potencjalnymi klientami
    • udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów (kontakt telefoniczny, mailowy, chat)
    • praca z systemem zarządzania relacjami z klientem
    • monitorowanie trendów na rynkach walut, towarów, kryptowalut oraz indeksów giełdowych
    • praca w młodym, dynamicznym i pomocnym zespole w przyjaznej atmosferze

    Wymagania

    • komunikatywność
    • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
    • terminowość w realizacji zadań i doskonała organizacja własnej pracy
    • zainteresowanie rynkiem inwestycyjnym, giełdowym i pozagiełdowym
    • warunek konieczny: łatwość nawiązywania kontaktów, chęć do nauki

    Mile widziane:

    • doświadczenie w sprzedaży w instytucjach finansowych
    • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy

    • pracę w największym polskim domu maklerskim OTC
    • możliwość rozwoju w ramach polskiego oddziału XTB oraz w globalnych strukturach
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od wyników
    • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, kafeteria benefitowa, lekcje j. angielskiego)
    • możliwość pracy zdalnej
    • biuro w dogodnej lokalizacji - okolice Ronda Daszyńskiego
    • PlayStation :)

    Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.