• Wszystkie ofertyGdańskSupportReal Estate Investment Manager - Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami
    Real Estate Investment Manager - Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami
    Support
    YOCA

    YOCA

    Gdańsk
    1 037 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    prawo jazdy kat. B

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    Mile widziane

    marketing

    social media

    język angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    YOCA to dynamicznie rozwijająca się firma zarządzająca nieruchomościami, oferująca unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

    Nasza młoda i kreatywna struktura pozwala na szybki rozwój zawodowy krótkim czasie.

    Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem, gdzie samodzielność i nieszablonowe myślenie są kluczowe.

    Jeżeli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać się wraz z firmą i mieć realny wpływ na jej kształt – zapraszamy do aplikowania!

    Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy !

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy zdalnej lub elastycznych godzin pracy, umożliwiając lepsze dostosowanie życia zawodowego do prywatnego.

    • Dostęp do szkoleń, kursów i programów zawierających cenne informacje, zagadnienia prawne oraz praktyki w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz najmu

    • System premiowy oparty na osiąganych wynikach i sukcesach.

    • Ścieżka kariery z klarownymi celami i możliwościami awansu na wyższe stanowiska, umożliwiająca rozwój zawodowy w firmie.

    • Nowoczesne narzędzia i technologię wspomagające efektywne zarządzanie nieruchomościami, w tym oprogramowania do analizy rynku, systemów zarządzania klientami i innych.

    • Szkolenia branżowe, kursy specjalistyczne i programy rozwoju zawodowego, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami i praktykami w dziedzinie zarządzania nieruchomościami.

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa opieka nad nieruchomościami oraz najemcami,
    • Regularne kontrole stanu nieruchomości i raportowanie,
    • Zawieranie umów z najemcami oraz zlecanie napraw specjalistom,
    • Prezentacja nieruchomości potencjalnym najemcom,
    • Wprowadzanie danych i umów do systemu SON, Idobooking,
    • Aktualizacja dokumentacji najmu i zarządzanie bazą danych klientów,
    • Współpraca przy bieżącej eksploatacji i rozwoju firmy.

    Wymagania:

    • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania.
    • Silna motywacja do nauki i rozwoju.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Mile widziana znajomość dodatkowego języka na poziomie komunikatywnym.
    • Preferowane osoby studiujące, ale wykształcenie nie jest wymagane.

    Lokalizacja: Gdańsk, Trójmiasto (praca zdalna + praca w terenie)

    Typ umowy: Umowa zlecenie

    Wymiar czasu pracy: 3/4 etatu

    Wynagrodzenie: 3000-6000 zł netto miesięcznie (największe możliwości finansowe w okresie czerwiec-wrzesień )

    1 037 - 1 815 USD