• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówSupportCustomer Advisor with German
    Customer Advisor with German
    Support
    Antal Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Dla naszych klientów z obszaru SSC/BPO szukamy Juniorów/Specjalistów z Językiem Niemieckim.

    Junior/Specjalista z Językiem Niemieckim

    Forma umowy: UoP

    Model pracy: hybryda w Krakowie

    Liczba otwartych pozycji: 5

    Poziom: Junior, Regular

    Obowiązki:

    - odpowiadanie na opinie i ogólne zapytania przez telefon, e-mail i kanały internetowe

    - codzienny kontakt z klientami niemieckojęzycznymi

    - wprowadzanie zamówień i produktów do systemu

    - rekomendowanie produktów, taryf i usług oraz zapewnianie wsparcia posprzedażowego

    - dbanie o terminowe rozwiązywanie zagadnień poprzez dobrą organizację swojego czasu pracy

    Wymagania:

    - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (minimum C1) i bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

    - mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku

    - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

    - sumienność, staranność, dbałość o szczegóły oraz zorientowanie na pracę z klientem

    - otwarta postawa, komunikatywność i pozytywne nastawienie

    Oferujemy:

    - międzynarodowe środowisko i korporacyjne, wysokie standardy pracy

    - transparentność i otwarta komunikacja

    - jasna ścieżka rozwoju

    - szkolenia

    - prywatna opieka medyczna

    - ubezpieczenie na życie

    Etapy rekrutacji:

    •  Analiza CV

    •  Rozmowa z Konsultantką Antal

    •  Test znajomości językowej (opcjonalnie)

    •  Rozmowa z Rekruterem po stronie Klienta

    •  Zatrudnienie

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

    Wszystkie ofertyKrakówSupportCustomer Advisor with German