• Oferty
  • Wszystkie ofertyKostrzyn nad OdrąHRHRHR Business Partner
    HR Business Partner
    Nowa
    HR
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    angielski

    MS Office

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonego HR Business Partnera z językiem angielskim.

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie kadry zarządzającej w kwestiach związanych z polityką pracowniczą (zmiany organizacyjne, decyzje płacowe).
    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska administracyjne, specjalistyczne i kierownicze.
    • Zarządzanie procesem szkoleń: od identyfikacji potrzeb, przez realizację, po podsumowanie.
    • Budowanie trwałych relacji z przełożonymi i pracownikami w dedykowanych działach.
    • Współpraca przy procesie oceny rocznej i przeglądzie talentów.
    • Rozwiązywanie konfliktów w zespołach.
    • Systematyczne zgłębianie specyfiki firmy oraz branży w celu lepszego zrozumienia potrzeb biznesowych i identyfikacji ryzyk.
    • Udział w działaniach Employer Branding.
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach HR (Workday, SAP).
    • Wsparcie innych członków zespołu HR w codziennych zadaniach oraz realizacja dodatkowych zadań.
    • Aktywny udział w projektach na poziomie krajowym, regionalnym i globalnym.

    Oczekiwania:

    • Ukończone studia wyższe, preferowane kierunki: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej.
    • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (min. poziom C1).
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Doświadczenie w pracy z programami kadrowo-płacowymi (SAP, Workday).
    • Umiejętność pracy z wieloma priorytetami i pod presją czasu.
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz analiza danych.
    • Dobre umiejętności komunikacyjne.
    • Prawo jazdy kat. B.