• Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGrafik w dziale Own Brands
    Grafik w dziale Own Brands
    Design
    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    Adobe Photoshop

    Adobe InDesign

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii. Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Tryb pracy hybrydowy: 4 dni pracy z biura oraz 1 dzień w trybie home office

    Twój zakres obowiązków:

    • tworzenie logotypów oraz identyfikacji wizualnej dla marek własnych;
    • tworzenie projektów dla kolekcji własnych - projektowanie patternów i adaptacja na produkty;
    • rozwój i tworzenie kolekcji oraz marek własnych w Empiku.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Nasze wymagania:

    • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie jako projektant;
    • bardzo dobrze obsługujesz Ilustrator, Photoshop, InDesign;
    • masz kreatywne pomysły, zmysł estetyczny i z pasją podchodzisz do wykonywania powierzonych obowiązków;
    • nie boisz się wyjść z inicjatywą i jesteś osobą proaktywną;
    • potrafisz pracować w zespole, ale też samodzielnie;
    • dobrze organizujesz swój czas pracy.
    • Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o dołączenie do CV portfolio.

    Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGrafik w dziale Own Brands