• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportOperations Assistant
    Operations Assistant
    Nowa
    Support
    ENYO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office

    PowerPoint

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Enyo to dynamiczna i innowacyjna organizacja specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu marketingu, reklamy oraz komunikacji

    Z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych klientów w budowaniu silnych marek, skutecznych kampanii oraz w osiąganiu ich strategicznych celów biznesowych.

    Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług marketingowych, które przynoszą realne i mierzalne efekty.

    Wierzymy w siłę kreatywności, technologii i danych, które łączymy, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

    Wymagania

    • doskonałe umiejętność organizacyjne,
    • uważności na szczegóły,
    • znajomość MS Office - szczególnie PPT i Excel,
    • komunikatywość i otwartość,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
    • mile widziane doświadczenie w agencji reklamowej, marketingowej.

    Obowiązki

    • wsparcie w przygotowaniu instrukcji, manuali i materiałów szkoleniowych,
    • tworzenie prezentacji, dokumentów operacyjnych,
    • dystrybucja wewnętrzna komunikatów operacyjnych,
    • wsparcie zespołu w zarządzaniu narzędziami do badania efektywności kampanii i zarządzania projektami,
    • wsparcie zespołu w zarządzaniu dokumentacją projektową,