Oferty
Key Account Manager
Nowa
Sprzedaż

9 700 - 14 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Grupa Śnieżka

Grupa Śnieżka to jeden z liderów rynku farb oraz preparatów do ochrony i dekoracji drewna w Polsce, na Węgrzech i w Ukrainie (w segmencie wyrobów dekoracyjnych), a także jeden z wiodących producentów w segmencie szpachli gipsowych na Białorusi. Grupa Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie (wg magazynu "European Coatings").

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

planowanie sprzedaży

analiza potrzeb klientów

Strategia sprzedaży

budowanie relacji

negocjacje

techniki sprzedaży

merchandising

zdolności interpersonalne

Opis stanowiska

W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach.

Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier, stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi wartościami - dołącz do nas!

Mamy dla Ciebie

  • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
  • Wszelkie niezbędne narzędzia, m.in. samochód służbowy, laptop, telefon
  • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
  • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku

Z Nami będziesz

  • Współtworzył/a i realizował/a strategię sprzedaży
  • Brał/a udział w procesach planowania sprzedaży, prognozowania i budżetowania
  • Realizował/a cele sprzedażowe oraz założenia biznesowe
  • Analizował/a działalności powierzonych klientów w celu identyfikowania ich potrzeb i proponowania rozwiązań
  • Wprowadzał/a narzędzia sprzedaży mające na celu wzrost udziałów sprzedaży u powierzonych klientów
  • Planował/a oraz koordynował/a działania związane z przygotowaniem aktywności sprzedażowych
  • Opracowywał/a raporty, prezentacje, wnioski ze zrealizowanych działań oraz planów
  • Współtworzył/a i rozwijał/a procesy firmy w których uczestniczy dział sprzedaży

O Tobie

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, marketing)
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży, mile widziane branże z 2 szczeblami dystrybucji
  • Dobra wiedza nt. technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość zasad z zakresu merchandisingu
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra znajomość program Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność i silna motywacja do pracy
  • Nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i strategiczna orientacja biznesowa
  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy kat. B

Zaaplikuj i daj się poznać!

9 700 - 14 500 PLN