• Wszystkie ofertyWarszawaInneMarketing Research Junior Specialist
    Marketing Research Junior Specialist
    Nowa
    Inne
    Grupa Śnieżka

    1 419 - 2 129 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Śnieżka to jeden z liderów rynku farb oraz preparatów do ochrony i dekoracji drewna w Polsce, na Węgrzech i w Ukrainie (w segmencie wyrobów dekoracyjnych), a także jeden z wiodących producentów w segmencie szpachli gipsowych na Białorusi. Grupa Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie (wg magazynu "European Coatings").

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office Excel

    PowerPoint

    Analiza Danych

    Mile widziane

    SPSS

    Opis stanowiska

    W Śnieżce od zawsze liczy się pasja do barw. Już od 40 lat z entuzjazmem tworzymy kolory, które ubarwiają

    miliony domów i mieszkań w kilkunastu krajach. Jak wygląda u nas praca na co dzień? Nie lubimy barier,

    stawiamy na otwartą komunikację i pracę zespołową. Nasze DNA to wartości organizacyjne, które wyznaczają

    nam kierunek działania i pomagają osiągać zamierzone cele.

    Uwielbiamy rozwijać talenty, więc jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce, a nasze wartości są Twoimi

    wartościami - dołącz do nas!

    Mamy dla Ciebie

    • Możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
    • Platformę benefitową oraz prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
    • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
    • Możliwość pracy hybrydowej

    Z Nami będziesz

    • Poszukiwał/a, pozyskiwał/a i zarządzał/a danymi rynkowymi dla rynków, na których działa Grupa Kapitałowa Śnieżka
    • Nadzorował/a prowadzone przez Grupę Kapitałową Śnieżka projekty badawcze
    • Dostosowywał/a narzędzia badawcze do uwarunkowań lokalnych rynków
    • Dokonywał/a analiz statystycznych i marketingowych dla wyrobów Grupy Kapitałowej Śnieżka, przygotowywał/a wyniki i wizualizacje danych
    • Dostarczał/a wiedzę o mega trendach konsumenckich z lokalnych rynków na których działa Grupa Kapitałowa
    • Analizował/a głosy klientów, identyfikował/a i opisywał/a ich potrzeby, transferował/a wiedzę o rynku oraz wnioski z badań do klientów wewnętrznych

    O Tobie

    • Posiadasz wykształcenie wyższe (marketing, ekonomia, analiza danych, socjologia) oraz doświadczenie w prowadzeniu badań marketingowych
    • Interesuje Cię rozwój związany z analizami i badaniami rynku
    • Potrafisz pracować w zespole i dzielić się wiedzą/doświadczeniami z innymi
    • Wykazujesz zdolność analitycznego myślenia, interpretacji danych i wyciągania właściwych wniosków z dużych zakresów danych
    • Znasz programy PowerPoint, Excel, Teams oraz potrafisz prowadzić analizy w programie SPSS
    • Wykazujesz dobrą znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej na poziomie B2)

     Zaaplikuj i daj się poznać!

    Wszystkie ofertyWarszawaInneMarketing Research Junior Specialist
    1 419 - 2 129 USD