Oferty
Dyrektor ds. Outsourcingu Procesowego
Sprzedaż

14 000 - 17 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

prawo handlowe

doradztwo

zarządzanie sprzedażą

prawo jazdy kat. B

język angielski

badanie rynku

sprzedaż

Mile widziane

analiza

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja potencjalnych klientów, prowadzenie badań rynkowych i analiza potrzeb pod kątem outsourcingu procesowego.
  • Inicjowanie kontaktów z firmami i budowanie bazy klientów.
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi decydentami oraz negocjacje na poziomie zarządczym.
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji ofertowych dostosowanych do potrzeb klientów.
  • Opracowanie ofert handlowych, negocjacje warunków umów oraz finalizacja kontraktów.
  • Współpraca z działem prawnym przy przygotowywaniu umów outsourcingowych.
  • Proaktywne reagowanie na potrzeby klientów, proponowanie dodatkowych usług (cross-selling, up-selling).
  • Monitorowanie trendów rynkowych i analizowanie konkurencji.
  • Wdrażanie nowych strategii sprzedaży i metodologii zwiększających efektywność.
  • Raportowanie wyników sprzedaży i planów do zarządu.
  • Nawiązywanie współpracy z partnerami wspierającymi outsourcing procesowy.

Wymagamy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z zarządzaniem sprzedażą, rozwojem biznesu lub outsourcingiem procesów biznesowych (BPO).
  • Udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu nowych klientów oraz finalizacji kontraktów na poziomie zarządczym.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne, z naciskiem na długoterminowe relacje biznesowe.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych i prowadzeniu prezentacji dostosowanych do potrzeb klientów.
  • Bardzo dobra znajomość rynku outsourcingu procesowego oraz bieżących trendów i konkurencji.
  • Umiejętność prowadzenia badań rynkowych oraz analizy potrzeb klientów.

Oferujemy:

  • Pełen etat
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Benefity zdrowotne i sportowe dla Twojego dobrostanu,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Brak nudy - u nas zawsze dużo się dzieje,
  • Duża samodzielność w działaniu i możliwości rozwoju,
  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów – jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania.
14 000 - 17 000 PLN

B2B