• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażInneMłodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
    Młodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
    Nowa
    Sprzedaż
    Impel Cash Solutions Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Impel Cash Solutions Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, zajmująca się usługami cash processing (obsługą i obróbką gotówki), poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków:

    ·       Telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami Firmy

    ·       Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji

    ·       Identyfikacja potrzeb Klientów oraz profesjonalne doradztwo

    ·       Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów

    ·       Przygotowywanie ofert handlowych

    ·       Współpraca z Klientem indywidualnym i instytucjonalnym / opieka posprzedażowa

    ·       Dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta

    ·       Przygotowywanie umów/aneksów/zleceń dla Klientów

    ·       Współpraca z pozostałymi działami w firmie

    Nasze wymagania:

    ·       Doświadczenie w obsłudze klienta oraz łatwość w nawiązywaniu relacji

    ·       Inicjatywa w kontakcie z Klientem

    ·       Umiejętność identyfikowania potrzeb Klientów

    ·       Zaangażowania i inicjatywy w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    ·       Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja własnej pracy

    ·       Pozytywne nastawienie i otwartości w pracy w kilkuosobowym zespole

    ·       Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację mailową

    To oferujemy:

    ·       Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, w jednej z największych polskich organizacji biznesowych

    ·       Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę

    ·       Współpracę ze specjalistami z różnych działów firmy

    ·       Dostęp do platformy e-learningowej

    ·       Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażInneMłodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży