Technolog / Technolożka Rozwoju Opakowań
-, Warszawa
LOTTE Wedel
Będąc częścią grupy LOTTE, Wedel jest zarządzany lokalnie, przez polski zespół zarządzający, a wszyscy pracownicy są autorami zmian – współtworzą firmę i jej portfolio. Strukturę zatrudnienia wyróżnia różnorodność, a kultura organizacyjna oparta jest na szacunku i otwartości na różne punkty widzenia oraz nowe rozwiązania, przy jednoczesnym pielęgnowaniu pamięci o historii i dokonaniach założycieli. Więcej o kulturze organizacyjnej Wedla: https://wedel.pl/o-firmie/nasze-wartosci 🍫
Opis stanowiska
Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań opakowaniowych dla produktów firmy
Dobór odpowiednich materiałów opakowaniowych z uwzględnieniem wymagań produktu, bezpieczeństwa i środowiska
Koordynacja testów pakowania i transportowych nowych opakowań (linie produkcyjne, pakujące, magazynowe)
Współpraca z dostawcami w zakresie przygotowania i uzgadniania specyfikacji technicznych oraz zamawianie materiałów opakowaniowych na próby produkcyjne
Współpraca z dostawcami opakowań w zakresie opracowywania i optymalizacji rozwiązań
Organizacja prób produkcyjnych oraz analiza ich wyników
Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (np. instrukcji pakowania, receptur i specyfikacji materiałowych)
Nadzór nad pierwszymi produkcjami – zapewnienie poprawności procesu pakowania
Identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z opakowaniami na etapie wdrażania
Udział w optymalizacji i automatyzacji procesów pakowania i redukcji kosztów materiałów opakowaniowych
Wsparcie działu zakupów przy kwalifikacji nowych materiałów i dostawców
Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z opakowaniami
Udział w rozwoju nowych szat graficznych – rekomendacje odnośnie finalnego wykończenia graficznego opakowań (dobór odpowiedniej techniki druku, techniki uszlachetnień druku: lakiery, pokrycia, tłoczenia). Akceptacja finalnych grafik opakowań
Monitorowanie rynku opakowań i wdrażanie innowacji w tym rozwiązań proekologicznych)
Wymagania
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: technologia opakowań, inżynieria materiałowa, chemia, towaroznawstwo, inżynieria procesowa)
3 lata doświadczenia w rozwoju opakowań i ich komercjalizacji
Znajomość technologii pakowania i różnych typów materiałów opakowaniowych.
Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz obsługi programów CAD (np. AutoCAD, SolidWorks)
Znajomość programów MS Office
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technologicznych
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, z dostawcami oraz w organizacji (współpraca z działem produkcji, marketingu, jakości, zakupów)
Terminowość realizacji projektów zgodnie z harmonogramem prac
Dokładność i samodzielność
Umiejętność podejmowania decyzji
Mile widziane:
Znajomość norm i przepisów dotyczących opakowań w przemyśle spożywczym (np. normy ekologiczne, przepisy UE, HACCP, ISO, BRC)
Znajomość obsługi systemu SAP
Umiejętność projektowania w programach CAD (np. AutoCAD, SolidWorks)
OFERUJEMY ⤵
umowa o pracę,
elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy z domu,
możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie,
doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy,
ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta, dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników,
zniżki na bilety Kolei Mazowieckich,
dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów,
dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce
wolontariat pracowniczy,
aktywności i programy rozwojowe, w tym szkolenia, sport i programy CSR,
możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel.
Jesteśmy najstarszą i według wielu najsmaczniejszą, czekoladową marką w Polsce! Od ponad 170 lat dostarczamy przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady.
Technolog / Technolożka Rozwoju Opakowań
Technolog / Technolożka Rozwoju Opakowań
-, Warszawa
LOTTE Wedel