Oferty
Communications Planner
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Publicis Groupe

Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

strategiczne planowanie

analiza

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Starcom jest globalną agencją mediową należąca do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. W oparciu o naszą wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, tworzymy platformy doświadczeń z markami, rozwijające biznes naszych Klientów. W Polsce Starcom zatrudnia ponad 300 ekspertów i gwarantuje Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych biznesowo działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Starcom od wielu jest liderem w raporcie Qualitative Evaluation, w którym międzynarodowa firma audytorska RECMA, ocenia agencje mediowe na polskim rynku. Starcom obsługuje kilkadziesiąt najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz project managerem kampanii – odpowiedzialnym za spięcie w całość rekomendacji danej kampanii na kilku rynkach CEE oraz planowaniem mediow na rynku polskim
  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych w mediach offline (bez TV)
  • Monitorowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz i tworzeniem raportów
  • Analizą grup celowych, trendów rynkowych
  • Przygotowywaniem pełnych prezentacji analiz konkurencji
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Udziałem w tworzeniu strategii mediowych
  • Współpracą z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz trzyletnie doświadczenie w pracy w domu mediowym
  • Masz doświadczenie w zakresie planowania i zakupu kampanii offline
  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii digital
  • Posiadasz ogólną wiedzę o trendach w komunikacji w mediach
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie tworzenia strategii mediowych
  • Lubisz liczyć i analizować dane a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji, w obszarze danych i technologii;
  • Dużą różnorodność zadań i swobodę w działaniu;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, "wczasy pod gruszą", dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)
  • Duża elastyczność pracy - pracujemy w modelu hybrydowym;
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home;
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii.

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.