• Wszystkie ofertyGdańskPraca biurowaSpecjalista ds. rozwoju standardów BHP
    Specjalista ds. rozwoju standardów BHP
    Nowa
    Praca biurowa
    Rafineria Gdańska

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i najbardziej złożonych technologicznie rafinerii w tej części Europy. Rocznie przerabiamy ponad 10 mln ropy, którą dostarczamy naszym właścicielom, w ramach modelu biznesowego JV. Dążymy do doskonałości w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i niezawodności produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    BHP

    Lean Six Sigma

    ISO BHP

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    Opis stanowiska

    Twoje zadania

    • optymalizacja i doskonalenie systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy
    • analiza potrzeb, wyznaczanie standardów bezpieczeństwa oraz udział w tworzeniu polityki BHP
    • opracowywanie i nadzorowanie programów HSE kształtujących właściwe postawy pracowników i kulturę bezpieczeństwa
    • udział w przygotowywaniu procedur operacyjnych, inicjowaniu zmian, koordynowanie ich wdrażania, opiniowaniu dokumentacji bezpieczeństwa
    • inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań organizacyjno-technicznych, w tym dobrych praktyk wspierających ciągłą poprawę i minimalizację ryzyk w obszarze bezpieczeństwa zaangażowanie i aktywny udział w projektach bezpieczeństwa (w obszarze operacyjnym, kulturowym oraz wspierającym rozwój elektronicznych narzędzi bhp)

    Co jest dla nas ważne?

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne), kierunkowe BHP (ukończone studia/studia podyplomowe)​
    • warunek konieczny - 3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (głównie dot. doskonalenia systemu bhp, wdrażania projektów i światowych innowacji oraz rozwoju kultury bezpieczeństwa)
    • znajomość przepisów prawa w zakresie BHP
    • znajomość metod analizy przyczynowo - skutkowej, technik Lean Six Sigma
    • wiedza z zakresu systemów ISO BHP, zarządzania projektami/ryzykami
    • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, Share Point
    • zdolność analitycznego myślenia, trafne formułowanie wniosków
    • szybkość w działaniu, samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • inicjatywa, proaktywność, kreatywność, zaangażowanie
    • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • praca w najnowocześniejszej rafinerii processingowej w Europie
    • umowa o pracę (pierwsza umowa o pracę na okres 12 m-cy)
    • możliwość otrzymania premii miesięcznej/ kwartalnej/ rocznej oraz nagrody specjalnej
    • przestrzeń do czerpania z najlepszych praktyk dwóch właścicieli
    • możliwość współpracy z ekspertami z branży rafineryjnej

    Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • opieka medyczna
    • karta paliwowa
    • ubezpieczenie na życie
    • nagroda roczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • opieka dentystyczna
    • parking
    • dofinansowanie wypoczynku

    Rafineria Gdańska Sp. z o.o. jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej złożonych technologicznie rafinerii w tej części Europy. Rocznie przerabiamy ponad 10 mln ropy, którą dostarczamy naszym właścicielom, w ramach modelu biznesowego JV. Dążymy do doskonałości w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i niezawodności produkcji. Cenimy elastyczność w działaniu, inwestujemy w przyszłość, kreując naszą strategię w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu i projekty wspierające zrównoważony rozwój.

    Wiemy, że najlepsze wyniki nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z zaangażowania, pracy i nieustannego dążenia do rozwoju – zainstaluj się w Rafinerii i zobacz dlaczego praca u nas naprawdę ma znaczenie!

    Wszystkie ofertyGdańskPraca biurowaSpecjalista ds. rozwoju standardów BHP