• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BLead Generation Specialist
    Lead Generation Specialist
    Sprzedaż
    Rebus Films sp. z o.o.

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoD
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    samodzielność

    komunikatywność

    nawiązywanie kontaktów

    język angielski

    Mile widziane

    znajomość branży filmowej

    zainteresowanie YouTubem

    Motoryzacja

    Opis stanowiska

    Wymagane minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Co robimy w Rebus Films?

    Zajmujemy się tworzeniem treści video i prowadzeniem kanałów YouTube. Pomagamy klientom rozwinąć ich kanały YouTube, dlatego zajmujemy się strategią, kreacją, ale też produkcją, montażem i analizą filmów. Rozwinięcie kanału na YouTube pomaga w sprzedaży i zwiększeniu rozpoznawalności naszych klientów. Jednym z naszych klientów jest Stradale Classics. W tym momencie zajmujemy się głównie tematyką motoryzacyjną, ale stopniowo dołączają do tego inne tematy. Wejdź na www.rebus.pl i zobacz co robimy. Nasze biuro mieści się w warszawskim Aninie (łatwy dojazd autem lub SKM).

    Na czym polega praca u nas?

    Usługą, którą sprzedajemy B2B jest prowadzenie kanału na YouTube w formie abonamentu. Praca będzie polegała na wyszukiwaniu i nawiązywaniu kontaktów z firmami zainteresowanymi naszą usługą. Twoje zadania kończą się na etapie pierwszego spotkania z zainteresowanym klientem, później proces sprzedaży przejmuje ktoś inny. Nasza usługa nie jest tania i jest dla wymagających klientów, więc nie ilość, a jakość jest dla nas ważna.

    Szukamy osoby, która jest samodzielna i zorientowana na efekt, lubi dynamikę, pracę w ustalanych przez siebie ramach czasowych. Praca w większości jest zdalna, rozliczana od efektów działań.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pozyskiwaniu leadów B2B
    • samodzielność, proaktywność oraz zdolność organizacji własnej pracy
    • wesoła osobowość i łatwe nawiązywanie kontaktów
    • znajomość języka angielskiego

    Dodatkowym atutem będzie:

    • zainteresowanie którąś z tych dziedzin: YouTubem, motoryzacją, tworzeniem filmów, samorozwojem, sportem i zdrowiem
    • sprzedaży telefonicznej B2B / telemarketingu
    • doświadczenie w cold-callingu

    Na pewno odnajdziesz się w tej pracy jeśli:

    • lubisz ludzi
    • lubisz się rozwijać
    • jesteś graczem zespołowym, ale umiesz sam/a wyznaczać sobie cele
    • jesteś "samochodziarzem"

    Co oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności lub duże prowizje od sprzedaży - porozmawiamy na spotkaniu
    • możliwość pracy zdalnej/hybrydowej 4 dni w tygodniu - bo poza pracą też mamy życie :)
    • możliwość pracy zdalnej bez ram czasowych i rozliczanie prowizyjne tylko od efektu
    • szkolenie z YouTuba, filmów, oraz pomoc w zrozumieniu branży, w której świadczymy usługi
    • wsparcie w sprzedaży
    • szkolenia i pogłębianie umiejętności w tematach, które Cię interesują
    • kartę Multisport
    • klimatyzowane biuro z dobrą kawą
    • fajną atmosferę w rozwijającej się kilkuosobowej firmie
    • czasem jakieś ciekawe samochodowe przygody i... nie zostajemy po godzinach :)

    Zgłoszenie prześlij przez RocketJobs lub na adres praca@rebusfilms.pl - musi ono zawierać::

    1. Informację na jakie stanowisko aplikujesz
    2. CV
    3. Napisz czy szukasz pracy stałej, czy chcesz rozliczać się prowizyjnie