• Wszystkie ofertyKrakówPraca biurowaAdministrator Salonów Gier na automatach
    Administrator Salonów Gier na automatach
    Nowa
    Praca biurowa
    Totalizator Sportowy

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Witaj w Totalizatorze Sportowym – miejscu, gdzie pasja staje się pracą, a każdy dzień to nowa możliwość! 🏟️🌟 Jesteśmy obecni na rynku od 68 lat, wspierając rozwój sportu i kultury w Polsce poprzez finansowanie budowy obiektów sportowych. To nie jest tylko praca – to szansa dołączenia do naszej niezwykłej rodziny! Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to miejsce, w którym pasje stają się rzeczywistością, a razem budujemy coś wyjątkowego. Chciałbyś poznać, jak wygląda praca u nas?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    MS Office

    Excel

    prawo jazdy kat. B

    dobra organizacja pracy

    koordynacja

    Opis stanowiska

    W związku z ciągłym rozwojem Spółki, firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Administratora Salonów Gier na automatach w Krakowie.

    Zapraszamy do aplikowania!

    Nasza oferta:

    • umowa o pracę (na zastępstwo) w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • ubezpieczenie na życie,
    • program emerytalny,
    • platforma kafeteryjna,
    • preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,
    • bilety na wydarzenia sportowe,
    • dodatkowe świadczenia socjalne,
    • inicjatywy dobroczynne.

    Twój zakres obowiązków:

    • opracowywanie niezbędnej dokumentacji dla właściwych Urzędów Celno-Skarbowych oraz Izby Administracji Skarbowej,
    • organizacja i nadzór nad terminowym obiegiem dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej w związku z uruchomieniem i funkcjonowaniem Salonów Gier na Automatach,
    • prowadzenie ewidencji salonów gier na automatach oraz opracowywanie analiz i raportów dotyczących ich funkcjonowania,
    • rozpatrywanie reklamacji graczy w oparciu o dostępne dane systemowe,
    • uczestnictwo w procesie otwierania i przygotowywania do uruchomienia nowych salonów gier na automatach,
    • archiwizacja dokumentów na zasadach określonych przepisami wewnętrznymi Spółki.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane administracyjne, prawnicze lub pokrewne),
    • doświadczenie w pracy administracyjno - biurowej minimum 2 lata,
    • biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakiet MS Office (w szczególności Excel),
    • umiejętność koordynowania wielu zadań równocześnie,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • skrupulatność, dokładność i sumienność w działaniu, dbanie o szczegóły,
    • ze względu na nadzorowanie gier hazardowych, zaświadczenie o niekaralności,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Wszystkie ofertyKrakówPraca biurowaAdministrator Salonów Gier na automatach