• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedaż B2BSales Expert
    Sales Expert
    Nowa
    Sprzedaż
    Tutlo Sp. z o.o.

    2 155 - 5 704 USDBrutto miesięcznie - UZ
    2 155 - 5 704 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    komunikatywność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Tutlo jesteśmy zawsze o krok do przodu!

    Budujemy najlepsze na świecie doświadczenia edukacyjne pozwalające nauczyć się (a nie tylko ciągle uczyć!) języka angielskiego!

    Naszą firmę tworzą zaangażowani i kreatywni ludzie, którzy wykorzystując swoje umiejętności, doświadczenie i rewelacyjne pomysły, chcą wdrożyć je w życie.

    Działamy zespołowo, łącząc wszystkie kompetencje w najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

    Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy otwarci i elastyczni. Nie boimy się też błędów, bo wiemy, że aby się rozwijać, trzeba testować. Dlatego sprawdzamy, wyciągamy wnioski i budujemy nasze doświadczenia.

    Twoje obowiązki:

    • Przeprowadzanie rozmów handlowych na wideokamerach;
    • realizacja planu sprzedażowego;
    • Doprowadzenie do zamknięcia sprzedaży jak największej ilości spotkań.

    Od Ciebie oczekujemy:

    • Bezwzględnie minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub Call center;
    • Praktyczna znajomość technik sprzedażowych;
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
    • gotowość do pracy stacjonarnej w biurze;
    • W głównej mierze zaangażowanie, motywacja i dyspozycyjność w godzinach 11 - 20;
    • Umiejętność adaptacji do zmian, determinacja do osiągania celów;
    • Ambicja na więcej niż 8000 złotych miesięcznie.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4 750 zł + prowizje ( 4 000 - 16 000 zł );
    • Dostarczamy TOBIE umówionych klientów na spotkania. Mamy trzy etapowy system; pozyskiwania, ocieplania i weryfikacji Leadów, Ty zajmujesz się samą sprzedażą;
    • Praca na leadach , obdzwonka kontaktów, umawianie spotkań, opieka; posprzedażowa ? to nie u nas - od tego wszystkiego masz ludzi - Ty zajmujesz się prowadzeniem spotkań;
    • Elastyczny czas pracy, swobodę działania i przestrzeń do bycia najlepszą wersją samego siebie;
    • Wsparcie zespołu, team leadera i trenera już od pierwszego dnia;
    • Różne benefity - od darmowego kursu języka angielskiego, dofinansowania Twojej karty na siłownię przez Pizza Day (lub Healthy Day), relaks w game roomie po planszówki w przerwie od pracy

    Podoba Ci się nasza propozycja?

    Naciśnij "Aplikuj" i do usłyszenia :)

    2 155 - 5 704 USD

    Umowa zlecenia

    B2B