Oferty
Konsultant infolinii Obsługowej Orange I Back Office
Support

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język polski

obsługa klienta

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG Group to firma, która aktualnie zatrudnia ponad 4000 osób. Jeśli chcesz połączyć szkołę lub studia z zarabianiem pieniędzy to świetnie trafiłeś. U nas zdobędziesz pierwsze cenne doświadczenia, a jeśli zechcesz to zostaniesz z nami na dłużej.

Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej i Back Office

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny z Klientami firmy telekomunikacyjnej w celu uzgadniania terminów płatności za świadczone usługi,
  • Monitorowanie statusu płatności i informowanie Klientów o zaległych zobowiązaniach,
  • Obsługa Back Office - aktualizacja danych Klientów w systemie oraz prowadzenie dokumentacji płatności,
  • Przyjmowanie zleceń reklamacyjnych od Klientów.

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Dobra dykcja.

To oferujemy:

  • Pracę w centrum Rzeszowa w komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu,
  • Wypłatę dwa razy w miesiącu (podstawa 28,10 zł brutto + premia),
  • Brak dress-code,
  • Elastyczny grafik,
  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy (nie musisz mieć doświadczenia),
  • Zniżki pracownicze do znanych miejsc w Rzeszowie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Czekamy na Twoje zgłoszenie :)