• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówFinanseAnalizaHead of Finance
    Head of Finance
    Finanse
    Vasco Electronics

    4 310 - 5 514 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 803 - 5 007 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    W Vasco od 2008 roku zajmujemy się łamaniem barier językowych. Produkujemy oraz sprzedajemy elektroniczne tłumacze. Jesteśmy polską firmą, która wywodzi się z Krakowa, ale od lat działamy na rynku międzynarodowym.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    analiza

    finanse

    angielski

    dobra organizacja pracy

    manager

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Trzebinia i Kraków

    Tryb pracy: Hybrydowy

    Etat: Full time

    Rodzaj umowy: Umowa o Pracę, B2B

    Wynagrodzenie

    B2B: 17 000 - 21 750 PLN netto miesięcznie

    Umowa o Pracę: 15 000 - 19 750 PLN brutto miesięcznie

    Zakres obowiązków

    • Prowadzenie pełnych, cyklicznych analiz finansowych i raportów, wyciąganie wniosków i dostarczanie rekomendacji na ich podstawie
    • Wsparcie unitu księgowego w realizacjach polityki finansowej firmy
    • Przygotowywanie i nadzór nad rocznymi budżetami
    • Przy współpracy z unitem księgowym przygotowanie sprawozdań finansowych spółki
    • Wdrożenie dobrych praktyk księgowo-finansowych w działaniach oraz procesach finansowo-księgowych
    • Weryfikacja procesów finansowo-księgowych i stała optymalizacja pod kątem jakości i czasu wykonywania
    • Optymalizacja systemów finansowo-księgowych w celu zwiększenia ich efektywności i skuteczności
    • Opracowanie i weryfikowanie wskaźników efektywności pracy
    • Wypracowanie i realizowanie kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych
    • Odpowiedzialność za procesy i sposoby płatności w firmie
    • Nadzór nad zarządzaniem przepływami pieniężnymi, kontrolą kosztów i wydatkami kapitałowymi
    • Identyfikowanie, zarządzanie i minimalizowanie ryzyk finansowych
    • Opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych kontroli w celu zabezpieczenia majątku firmy
    • Przygotowywanie raportów na potrzeby różnych interesariuszy
    • Czynny udział we wdrażaniu i modernizowaniu systemów informatycznych wspomagających pracę działu finansowego
    • Przygotowanie polityk, procedur i instrukcji stanowiskowych w całym dziale
    • Ciągła, bliska współpraca z Główną Księgową i zespołami księgowymi
    • Dbanie o rozwój kompetencji członków zespołu
    • Dbanie o przepływ informacji w ramach działu i poza nim
    • Propagowanie współpracy międzydziałowej i międzyzespołowej w celu dostarczania najlepszej jakości zadań
    • Dbanie o prokliencką postawę członków zespołów finansowo-księgowych
    • Prowadzenie i mentoring zespołu finansowego składającego się z około 14 osób, wspieranie kultury współpracy i wysokiej wydajności
    • Wsparcie CEO w zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa (planowanie, kontrolowanie i analizowanie wydatków przedsiębiorstwa)
    • Opiniowanie wdrażanych polityk cenowych firmy
    • Bieżąca współpraca i ciągłe doradztwo dla Zarządu w zakresie regulacji finansowych
    • Pomoc w działaniach związanych z pozyskiwaniem funduszy i negocjacjach finansowych

    Nasze oczekiwania

    • Ponad 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Co najmniej tytuł magistra w dziedzinie finansów i/lub rachunkowości
    • Znajomość procesów finansowo-księgowych w firmach 200-500 osobowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Silne umiejętności przywódcze i zarządcze
    • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów (w tym dbałość o szczegóły)
    • Świetne umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność formułowania złożonych kwestii finansowych w sposób jasny i przejrzysty
    • Silna wiedza finansowa
    • Znajomość narzędzi finansowo-księgowych

    Oferujemy

    • Opartą na wartościach kulturę organizacyjną i nieformalną atmosferę
    • Duży wpływ na kształt pracy zespołu
    • Budżet do wykorzystania na platformie Worksmile, która oferuje dostęp do takich benefitów jak m.in. Multisport, Allianz, Luxmed, PZU oraz wiele innych
    • Elastyczny czas pracy
    • Budżet szkoleniowy
    • Dodatkowe dni wolne
    • Dofinansowanie okularów korekcyjnych 800 zł
    • Pełny, wysokiej jakości sprzęt do pracy
    • Częste integracje
    • Atrakcje w biurze tj. PS5 + VR2, biuro przyjazne zwierzętom, przekąski i owoce w biurze
    • Parking przy biurze
    4 310 - 5 514 USD

    B2B

    3 803 - 5 007 USD