Oferty
HR Advisor -Pracownik ds. kadr z językiem niemieckim
Nowa
HR

6 500 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

prawo pracy

HR

język niemiecki

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Nasz Klient niemiecka firma IAV od niemal 40 lat wspiera producentów samochodów w działaniach badawczo-rozwojowych w zakresie napędów, sterowania, a także systemów bezpieczeństwa, komunikacji oraz rozrywkowych, budując pojazdy przyszłości.

Zapraszamy do nowo powstałego biura w Opolu i we Wrocławiu, ale oferujemy również pracę hybrydową.

Pracownik ds. kadr z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Wrocław/Opole/hybrydowo

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Operacyjne zarządzanie zasobami ludzkimi.
  • Doradztwo w zakresie HR oraz udział we wdrażaniu projektów HR.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących zatrudnienia, rotacji oraz innych kluczowych wskaźników wydajności.
  • Wspieranie planowania kariery i rozwoju pracowników.
  • Realizacja spraw kadrowych (urlopy, zaświadczenia, godziny pracy, zmiany w wynagrodzeniach itp.).
  • Częściowa administracja elektronicznych akt osobowych.
  • Wystawianie certyfikatów i zaświadczeń.
  • Praca w międzynarodowym zespole.
  • Praca na systemach:
  • HR- Portal/ UKG People Doc, SuccessFactors Employee Central, SAP HCM.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 - C2.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1+.
  • Wykształcenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, administracją w tym również studia i kursy podyplomowe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy, odpowiedzialność, sumienność.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 6.500 od 10.000 zł brutto miesięcznie (uzależnione od doświadczenia).
  • Praca w systemie hybrydowym.
  • Elastyczne godziny pracy - start między 7:00 a 09:00.
  • Pracę przy innowacyjnych projektach dla renomowanych producentów samochodowych.
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i kompetencji.
  • Możliwość przystąpienia do pakietów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.

6 500 - 10 000 PLN