• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaProjektowanieProjektant instalacji procesowych
    Projektant instalacji procesowych
    new
    Inżynieria
    AB Industry

    AB Industry

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie techniczne
    projektowanie
    Angielski
    praca w grupie
    branża oil & gas

    Mile widziane

    projektowanie 3D

    Opis stanowiska

    AB Industry S.A specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych i jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce. Realizujemy prace jako generalny Wykonawca, zapewniamy doradztwo i usługi projektowe, uruchamiamy instalacje technologiczne, integrujemy linie produkcyjne i wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.

    Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia nam dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. Kilkunastoletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników sprawia, że Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z wiodących firm w branży.

    Miejsce pracy: Warszawa

    • Wykonywanie obliczeń procesowych (bilans cieplny/masowy, obliczenia hydrauliczne, symulacje procesowe),
    • Tworzenie i aktualizowanie schematów przepływowych PFD, schematów technologicznych P&ID oraz procesowych arkuszy danych (Process data sheet),
    • Współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych,
    • Uczestniczenie w naradach technicznych,
    • Udział w delegacjach (również zagranicznych), związanych z inspekcją, testami i uruchomieniem instalacji procesowych.

    Wymagania

    • Branżowe wykształcenie techniczne,
    • min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu lub realizacji w branżach oil & gas i/lub spalarni i/lub chemicznej i/lub oczyszczalni ścieków),
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Umiejętność projektowania 3D.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.