• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży (Account Manager)
    Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager)
    Sprzedaż
    AirCashBack Poland

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    zadaniowość
    negocjowanie
    współpraca w grupie
    raportowanie
    rozmowy telefoniczne
    Angielski
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    AirCashBack Poland Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań za opóźnione, odwołane i przyspieszone loty. Działamy na rynku od 2013 roku i pomogliśmy tysiącom klientów w uzyskaniu wysokich odszkodowań. W naszej pracy skupiamy się na wyręczeniu poszkodowanych, biorąc na siebie całą papierkową robotę związaną z procesem likwidacji szkody.

    Opis stanowiska:

    Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy specjalizującej się w uzyskiwaniu odszkodowań za opóźnione lub niezrealizowane loty! Poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży (Account Manager) w Dziale Sprzedaży. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, szczególnie w branży odszkodowań, jesteś energiczny i nastawiony na realizację celu, to zapraszamy do aplikowania do naszej firmy.

    Obowiązki:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych usługami firmy.
    • Przeprowadzanie rozmów sprzedażowych oraz negocjowanie warunków umów.
    • Prezentowanie oferty firmy i doradztwo w zakresie oferowanych usług.
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.
    • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.
    • Raportowanie wyników sprzedaży do bezpośredniego przełożonego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży odszkodowań lub pokrewnej.
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
    • Znajomość technik sprzedażowych i nastawienie na realizację celów.
    • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Google Workspace oraz MS Office.
    • Dyspozycyjność do pracy w trybie hybrydowym (biuro we Wrocławiu i praca zdalna).
    • Język angielski na poziomie min. B2, znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego, lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i wpływu na kierunek rozwoju firmy.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Praca hybrydowa (3 dni widzimy się w naszym biurze we Wrocławiu, 2 dni pracy z domu).
    • Szkolenia i wsparcie merytoryczne.
    • Przyjazną atmosferę pracy w zróżnicowanym zespole.

    Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj online. Czekamy na Ciebie!