• Wszystkie ofertyKatowiceBI & DataIT Digital Senior Analyst
    IT Digital Senior Analyst
    BI & Data
    AmRest

    AmRest

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    AmRest

    AmRest

    Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    Power Bi
    Google Analytics
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twoje wyzwania:

    • Zbieranie i analizowanie danych cyfrowych z różnych źródeł, takich jak strony internetowe, aplikacje mobilne, media społecznościowe śledząc przy tym całą ścieżkę klienta,
    • Budowanie i utrzymywanie standardowych analiz we wszystkich aplikacjach i witrynach AmRest,
    • Dostosowywanie i rozwój obecnych struktur analitycznych pod wszystkie marki AmRest,
    • Dostarczanie pulpitów nawigacyjnych, raportów i analiz w ścisłej współpracy z zespołem Digital Marketingu i Data Science w celu wspierania podejmowania decyzji,
    • Współpraca z deweloperami- przygotowywanie wymagań analitycznych, weryfikacja wdrożenia,
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami narzędzi analitycznych.

    Twoje doświadczenie i umiejętności:

    • Doświadczenie przy wdrażaniu analityki internetowej,
    • Doświadczenie z cyfrowymi narzędziami analitycznymi, takimi jak Google Analytics, Google Tag Manager lub podobnymi,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność tworzenia raportów, które są jasne, zwięzłe i zrozumiałe, dokładność i dbanie o szczegóły,
    • Zaawansowana znajomość MS Excel,
    • Dobra znajomość Power BI, SQL,
    • Mile widziana znajomość: Azure DevOps, języka R lub Python.

    W pierwszych 30 dniach pracy poznasz AmRest i nasz zespół- naszą wizję, misję oraz wartości. Zapoznamy Cię z procesami oraz używanymi narzędziami, jaki i przedstawimy nasze cele oraz projekt do którego dołączysz.

    W pierwszych 90 dniach rozpoczniesz pracę w ramach projektu analitycznego i samodzielnie zaczniesz tworzyć i weryfikować wdrożenie wymagań analitycznych. Postawisz również pierwsze kroki w tworzeniu pulpitów analitycznych dla wybranych marek AmRest.

    W pierwszym roku pracy opracujesz i wdrożysz rozszerzoną strukturę analityczną dla jednej z marek AmRest, stworzysz panele analityczne dla cyklicznych raportów oraz będziesz realizować szczegółowe analizy danych opartych o aktualne potrzeby.

    Oferujemy:

    • Premia roczna - do 20% rocznych zarobków brutto,
    • Praca w modelu hybrydowym lub zdalnym,
    • Sam decydujesz o której zaczniesz pracę, 8? 9? – jesteśmy z tym ok,
    • Spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych,
    • Dostęp do platformy językowej,
    • Przyjazną atmosferę i kulturę dzielenia się wiedzą,
    • Ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe.