Oferty
Property Manager
Prawo

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
AmRest

AmRest

Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

komunikacja

prawo nieruchomości

negocjacja

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Dołącz do nas jako doświadczony Property Manager! Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami naszej firmy oraz reprezentowaniem spółki na zewnątrz.

Twoje wyzwania:

  • kompleksowe zarządzanie umowami najmu/dzierżawy,
  • negocjacje biznesowe i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,
  • wsparcie zespołu operacyjnego w obszarze Property Management,
  • prowadzenie własnych projektów.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość prawa nieruchomości,
  • umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności analityczne,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • premię roczną – do 10% rocznych zarobków brutto,
  • praca w modelu hybrydowym lub zdalnym, w zależności od miejsca zamieszkania,
  • sam decydujesz, o której zaczniesz pracę 8? 9? – jesteśmy na tak,
  • spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych,
  • dostęp do platformy językowej,
  • przyjazna atmosfera i kultura dzielenia się wiedzą,
  • ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe,
  • spotkania biznesowe- udział w targach branżowych.