Oferty
Specjalista / Specjalistka ds. marketingu
Marketing

Rumia
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

CRM

copywriting

SEO

marketing

social media

Microsoft Office

Google Ads

Adobe Photoshop

Mile widziane

reklamy

kreatywność

dobra organizacja pracy

język angielski

Opis stanowiska

Atlas Poland Sp. z o.o. to autoryzowany dealer maszyn przemysłowych, kolejowych, komunalnych oraz maszyn do przerobu złomu. Od dwudziestu lat dostarczamy maszyny w Polsce i za granicą. Posiadamy oddziały na terenie całej Polski. Z pasją inwestujemy w naszych pracowników budując dla nich miejsce, w którym mogą się rozwijać. Tworzymy warunki pozwalające naszym pracownikom osiągać wymarzone cele. Jeśli masz ambicje, znajdziesz tu odpowiednie narzędzia, aby je zrealizować. Stale się rozwijamy i inwestujemy w nowe pomysły. Działamy razem, wspieramy się i wspólnie celebrujemy sukcesy.

Zobacz, jak świętowaliśmy otwarcie naszej nowej siedziby: https://youtu.be/bRf9oZQVwJQ .

Obecnie w siedzibie firmy w Rumi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu w dziale Wsparcia Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży
  • Tworzenie treści na blogu
  • Monitorowanie ruchu na stronie
  • Zarządzanie treścią online
  • Zarządzanie ogłoszeniami na portalach
  • Organizacji targów i eventów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (bądź w trakcie) z zakresu marketingu, zarządzania lub pokrewnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Biegła obsługa programów z pakietu MS Office
  • Znajomość platform mediów społecznościowych, w tym: Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok, Youtube
  • Umiejętność tworzenia treści marketingowych i copywritingu
  • Doskonała komunikacja pisemna i interpersonalna
  • Kreatywność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Dobra organizacja czasu i umiejętność realizowania zadań w wielu projektach jednocześnie
  • Umiejętność zarządzania dużą ilością plików
  • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych
  • Znajomość narzędzi marketingowych: Freshmail, Senuto, Canva.
  • Umiejętność obsługi programów CMS i CRM
  • Podstawowa umiejętność tworzenia grafik i montażu prostych filmów
  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku zatrudnienia
  • Rozwój zawodowy oraz szkolenia
  • Wsparcie doświadczonych kolegów i dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna

Nie spełniasz wszystkich wymagań? Aplikuj! Chętnie sprawdzimy, czy na pewno tak jest 😉