• Wszystkie ofertyWrocławConsultingStarszy/-a Konsultant/-ka ds. Ulgi B+R i finansowania innowacji
    Starszy/-a Konsultant/-ka ds. Ulgi B+R i finansowania innowacji
    Consulting
    Ayming Polska Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    ms excel
    Angielski

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • Współpraca z klientem i doradztwo w zakresie finansowanie innowacji [m.in. ulga B+R, IP Box, PSI,EU Grants]
    • Identyfikacja działalności B+R w przedsiębiorstwach
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
    • Samodzielne planowanie i terminowa realizacja działań projektowych
    • Wspomaganie działań mniej doświadczonych współpracowników oraz weryfikowanie poprawności wyników ich prac
    • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
    • Bezpośrednia współpraca z zespołami Konsultingu, Sprzedaży i Marketingu

    Jeśli:

    • jesteś komunikatywny i lubisz pracę z ludźmi
    • rozwiązywanie problemów i doradzanie sprawiają Ci przyjemność
    • kreatywność to Twoje drugie imię
    • posiadasz wrodzoną dolności zdobywania informacji, formułowania wniosków i proponowania rozwiązań
    • dobrze poruszasz się w Excelu
    • znasz dobrze język angielski
    • posiadasz wiedzę w zakresie ulgi B+R i innych ulg proinnowacyjnych,
    • posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w branży consultingowej /doradczej (najlepiej w zakresie rozliczania ulgi B+R) lub brałeś udział w projektach B+R u swojego dotychczasowego pracodawcy.

    porozmawiajmy o możliwościach współpracy – wystarczy, że wyślesz swoje CV lub profil LinkedIn.

    Co gwarantujemy:

    • Umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe 9000-10000 PLN brutto oraz system bonusowy
    • Opiekę mentorską i wsparcie we wdrożeniu
    • Pracę we wspierającym się wzajemnie zespole
    • Współpracę z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie na rynku
    • Zdobycie doświadczenia we współpracy w międzynarodowym środowisku
    • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, Ticket Restaurant)

    Rozwijaj z nami swoje pasje, kreatywność i zaangażowanie.

    Further together – razem zajdziemy dalej

    Wspieramy firmy w osiąganiu lepszych wyników finansowych. Łączymy wysoce specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin z bogatym doświadczeniem, dbając o prawidłowość rozliczeń naszych klientów i generując oszczędności na dalsze inwestycje. Razem z nami mogą osiągnąć znacznie więcej.

    Jesteśmy globalnym zespołem 1300 współpracowników działających w 15 krajach w Europie i Ameryce Północnej. W obszarze konsultingu działamy już ponad 35 lat, w tym 20 na rynku polskim.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Nabierzesz praktyki rynkowej w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z osobami decyzyjnymi w dużych firmach
    • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój biznesu
    • Poznasz różne formy finansowania innowacji
    • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku

    www.ayming.pl

    2 329 - 2 588 USD