• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. Wdrożeń
    Specjalista ds. Wdrożeń
    new
    Support
    BaseLinker

    BaseLinker

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Baselinker

    HTML

    CSS

    PHP

    komunikatywność

    e-commerce

    sklepy internetowe

    ERP

    Mile widziane

    SaaS

    SaaS B2B

    Opis stanowiska

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds.Wdrożeń, by wspierać firmy używające naszego systemu w jeszcze lepszym doświadczeniu z platformą Baselinker od pierwszego kliknięcia i pomóc maksymalnie zautomatyzować procesy sprzedażowe naszych klientów.

    Wymagania

    • bardzo dobra znajomość BaseLinker
    • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu innych produktów typu SaaS B2B
    • znajomość html, CSS i PHP
    • doświadczenie w konfigurowaniu sklepów internetowych
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i nawiązywania długofalowych relacji z klientami
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • doświadczenie i znajomość ekosystemu e-commerce
    • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
    • minimum podstawowa znajomość systemów klasy ERP
    • język angielski na komunikatywnym poziomie (min.B2)

    Zadania

    • przeprowadzanie wdrożeń systemu BaseLinker u naszych klientów
    • konfiguracja ustawień ogólnych BaseLinkera, w tym pisanie kodu na potrzeby indywidualnych wdrożeń u klientów
    • wsparcie przy projektowaniu optymalnego procesu przetwarzania zamówień
    • integracja i zaawansowana konfiguracja systemu ze sklepem lub hurtownią, kont marketplace oraz kurierskich
    • wsparcie przy konfiguracji integratora ERP SubiektGT/NEXO PRO

    Oferujemy

    • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
    • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
    • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
    • stawiamy na długofalową współpracę
    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
    • szeroki wachlarz benefitów to u nas standard (Karta Multisport, opieka medyczna, lekcje angielskiego, dostęp do platformy well-beingowej)