Oferty
Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji
Prawo

Rabka-Zdrój
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

PCI

Microsoft Office

27018

ISO 27001

Opis stanowiska

Jesteśmy #BlachotrapezTeam! Z nami poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie, znajdziesz wsparcie w działaniu i wiele ciekawych wyzwań. Satysfakcja naszych Pracowników jest dla nas bardzo ważna. To dla nich tworzymy miejsce, w którym:

  • dzień zaczyna się od uśmiechu na twarzy a kończy z satysfakcją,
  • pracownikom się przewodzi a nie nimi zarządza,
  • rozmawia się o faktach a nie o plotkach,
  • nie ocenia się za poglądy a za faktyczny wkład.

Nasza kultura organizacyjna została wyróżniona przez Instytut Great Place to Work Polska tytułem Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Jesteśmy dumni, że nasze działania w tworzeniu świetnego miejsca pracy dla wszystkich spotykają się z takim uznaniem.

Dziś chcielibyśmy zaprosić do Naszego Zespołu w Biurze Głównym w Rabce-Zdrój:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • nadzór nad procesami przetwarzania danych osobowych w organizacji,
  • monitorowanie i wdrażanie polityk oraz procedur związanych z ochroną danych osobowych,
  • bieżąca kontrola zgodności działań w firmie zg. z Ustawą o ochronie danych osobowych,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji zakresu ochrony danych osobowch,
  • kontrola stanu wydanych upoważnień i ich ewidencja,
  • prowadzenie okresowych audytów stanu bezpieczeństwa i sporządzanie raportów wraz z rekomendacją działań poaudytowych,
  • koordynowanie wdrożenia zaleceń poaudytowych,
  • współpraca z działem IT w realizacji obowiązków związanych z zabezpieczeniem danych w systemach informatycznych,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bezpieczeństwa informacji.

Od Idealnego kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; w tym doświadczenie we wdrażaniu i utrzymywaniu standardów jakości i zgodności.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki wykształcenia: prawnicze lub inne związane z bezpieczeństwem informacji oraz ochroną danych osobowych.
  • Biegła znajomość przepisów unijnych i krajowych w zakresie ochrony danych osobowych,
  • Umiejętność formułowania zaleceń formalno-prawnych,
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętności analityczne.

Mile widziane:

  • Certyfikat audytora wewnętrznego ISO 27001, 27018, PCI compliance,
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Grupie biznesowej o ugruntowanej pozycji, rozpoznawalnej i uznanej w Polsce i zagranicą,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, uczestnictwo w kursach i szkoleniach,
  • Kreowanie własnych rozwiązań,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe dofinansowane przez Pracodawcę),
  • Pracę w miejscu, w którym Ludzie są najważniejsi!