• Wszystkie ofertyWrocławPrawoAplikant Adwokacki/Aplikant Radcowski
    Aplikant Adwokacki/Aplikant Radcowski
    Prawo
    Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy KAiRP

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Votum Group jako lider rynku odszkodowawczego w Europie reprezentował już ponad 220 000 klientów w sporach z ubezpieczycielami. Grupa notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2010 roku. W skład GK Votum wchodzą spółki, które mają swoją siedzibę w wielu miastach Polski, m.in. Wrocław, Katowice, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Poznań. Firma skutecznie pomaga poszkodowanym w uzyskiwaniu należnych im pieniędzy oraz wspiera klientów z kredytami złotówkowymi i frankowymi. Votum Group zatrudnia ponad 2 000 pracowników, działających w różnych obszarach, tj. kancelarie prawne, back office, marketing, finanse i sprzedaż usług.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    analiza
    dobra organizacja pracy
    kontakt z klientem
    odpowiedzialność
    praca w grupie
    sporządzenie pism

    Mile widziane

    prawo jazdy
    pakiet office
    praca pod presją czasu

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kancelaria specjalizuje się w sprawach uzyskiwania świadczeń na rzecz Konsumentów od podmiotów rynku finansowego.

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii,
    • udział w rozprawach stacjonarnych i zdalnych,
    • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
    • kontakt z Klientem.

    Wymagania:

    • rozpoczęta aplikacja adwokacka/ radcowska,
    • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
    • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
    • doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych,
    • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
    • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
    • zdolność analitycznego myślenia.

    Mile widziane:

    • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego,
    • prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • pakiet szkoleń wdrożeniowych - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, także w formie zdalnej,
    • nasze biura zlokalizowane są w dogodnych lokalizacjach w nowoczesnych biurowcach,
    • dostęp do programów motywacyjnych opartych na klarownych zasadach,
    • hybrydowy model pracy,
    • możliwość awansu w strukturach kancelarii,
    • jesteśmy elastyczni - w naszej kancelarii możesz dostosować godziny pracy do Twoich potrzeb,
    • w naszym teamie naprawdę się lubimy, spędzamy ze sobą czas także po pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podanym nr ref.: BCIWKAIRP/07/2024_AP

    Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.