• Wszystkie ofertyBłonieInżynieriaElektronikaTechnik ds. Testów
    Technik ds. Testów
    Inżynieria
    BorgWarner eMobility Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    pomysłowość

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • Wsparcie procesów automatycznego testu i programowania,
    • Analiza logów testowych i diagnostyka błędów,
    • Wsparcie utrzymania ruchu urządzeń testowych,
    • Prowadzenie analiz statystycznych procesów testowych,
    • Pomoc Inżynierom w weryfikacji pokrycia testowego produktów,
    • Przygotowywanie analiz systemów pomiarowych.

    Kogo szukamy?:

    • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektryka, mechanika, robotyka),
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i otwartość do nauki.

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym,
    • Pracę w systemie trzyzmianowym,
    • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowiskach inżynieryjnych,
    • Klimatyzowaną halę produkcyjną,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,
    • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu),
    • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny,
    • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników,
    • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU.