• Wszystkie ofertyRumiaFinanseKsięgowośćSamodzielna Księgowa
    Samodzielna Księgowa
    Finanse
    Diety od Brokuła

    Rumia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    finanse
    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    dokładność
    przepisy podatkowe

    Mile widziane

    comarch optima

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
    • Sporządzanie raportów finansowych i zestawień
    • Kontrola poprawności dokumentów księgowych
    • Utrzymywanie kontaktu z kontrahentami i instytucjami finansowymi
    • Obsługa jednoosobowych działalności gospodarczych oraz głównie sp. z o.o

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenia na stanowisku księgowej
    • Znajomości przepisów podatkowych i rachunkowości
    • Mile widziana znajomość systemu Comarch OPTIMA
    • Dokładności i precyzji w wykonywaniu obowiązków
    • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności
    • Komunikatywności i umiejętności pracy pod presją czasu
    • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów lub rachunkowości
    • Zaangażowania i chęci rozwoju zawodowego

    To oferujemy:

    • Praca od poniedziałku do piątku (w godzinach 7-15 lub 8-16)
    • kwotę netto 6000-7000 pln
    • Okres próbny umowa zlecenie
    • Po okresie próbnym kontrakt B2B na czas nieokreślony
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Płatny urlop
    • Program ubezpieczenia grupowego na zdrowie
    • Program ubezpieczenia grupowego na życie
    • Zniżki na nasze produkty
    • Możliwość dołączenia do programu Multi Sportu
    1 552 - 1 811 USD

    B2B