• Wszystkie ofertyWarszawaHROfficeRecepcjonistka / Recepcjonista
    Recepcjonistka / Recepcjonista
    HR
    Digital Network S.A

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    dobra organizacja pracy
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Grupa Kapitałowa Digital Network S.A. obejmuje swoją działalnością rynek mediów cyfrowych dostarczając klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne w ramach zintegrowanej platformy medialno - reklamowej.

    Twój zakres obowiązków:

    • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze,
    • Obsługa centrali telefonicznej oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • Organizacja wyjazdów biznesowych (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych),
    • Bliska współpraca z dostawcami firmy (np. firmy kurierskie),
    • Bieżące zakupy materiałów biurowych,
    • Obsługa spotkań wewnętrznych (rezerwacja i przygotowanie sal konferencyjnych oraz wsparcie przy organizacji imprez firmowych),
    • Dbanie o właściwy wizerunek firmy, wygląd i estetykę recepcji i biura,
    • Bieżące wsparcie Zarządu firmy i administracji,
    • Wsparcie pozostałych działów firmy w codziennym funkcjonowaniu,
    • Obsługa gości,
    • Przekazywanie podstawowych informacji na temat spółki

    Nasze wymagania:

    • Dobra znajomość obsługi sprzętów biurowych oraz pakietu MS Office,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
    • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
    • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
    • Status studenta,
    • Dostępności min. 25h tygodniowo

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę zlecenie,
    • Możliwość łączenia zajęć na uczelni (elastyczny grafik pracy)
    • Możliwością odbycia praktyk zawodowych,
    • Przyjazną atmosferę pracy w ciekawej organizacji (spółki o zróżnicowanej działalności),
    • Dobrze skomunikowaną lokalizację w centrum miasta (Powiśle)

    Benefity:

    • spotkania integracyjne
    • brak dress code’u

    Klauzula informacyjna

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Digital Network S.A. z siedzibą w Warszawie 00-446 przy ul. Fabryczna 5A. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku dobrowolnej zgody – także w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować pod adresem Fabryczna 5A, 00-446Warszawa lub daneosobowe@digitalnetwork.pl.

    556 - 1 112 USD