• Wszystkie ofertyKargowaLogistykaLogistykaSpecjalista ds.Administracji Magazynowej
    Specjalista ds.Administracji Magazynowej
    new
    Logistyka
    DIY Logistic Services Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    DIY Logistic Services Polska Sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem sklepów Grupy OBI – wiodącej marki na europejskim rynku DIY. Na powierzchni magazynowej 104 000 m2 pracuje blisko 400 osób. Obsługujemy dziennie ok. 150 ciężarówek.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    MS Access
    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    MS Dynamics 365

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Specjalista ds. Administracji Magazynowej w DIY Logistic Services odpowiedzialny jest za skuteczne zarządzanie procesem przepływu towarów w naszym dynamicznie rozwijającym się centrum dystrybucyjnym. Powierzone mu zadania obejmują sterowanie procesem B2B, koordynację kompletacji i załadunku oraz współpracę z wewnętrznymi i zewnętrznymi komórkami w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych.

    Miejsce pracy: Świebodzin ul. Międzyrzecka 2A

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
    • Przewidywalny grafik pracy
    • Pracę na dwie zmiany (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku
    • Świetną atmosferę i warunki pracy

    Benefity

    • Prywatna opieka medyczna
    • Brak dress code
    • Kawa/herbata
    • Darmowy parking
    • kafeteria benefitów MyBenefit zasilana co miesiąc
    • karta sportowa Multisport
    • dofinansowanie wczasów pod gruszą
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

    Obowiązki

    • Sterowanie procesem przepływu towarów na dziale kompletacji i koordynacja załadunku za pomocą WMS MS Dynamics 365.
    • Optymalizacja procesów logistycznych i kontroli KPI produkcyjnych.
    • Zarządzanie dokumentacją standaryzacyjną procesu kompletacji i załadunku.
    • Analizowanie i identyfikowanie możliwości poprawy oraz prowadzenie kompleksowych planów działania.
    • Współpraca z grupami interesariuszy, śledzenie KPI i uczestnictwo w inicjatywach szkoleniowych i operacyjnych.

    Wymagania

    • Zaawansowane umiejętności MS Office, zwłaszcza Excel i Access.
    • Minimum 1 rok doświadczenia na zbliżonej pozycji w logistyce.
    • Minimum 3 lata doświadczenia w środowisku logistycznym (centra dystrybucji).
    • Matura lub równoważny dyplom.
    • Znajomość terminologii i procedur logistycznych, w tym przyjmowania, sortowania, etykietowania i wysyłki.
    • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów związanych z przesyłkami i dostawami.
    • Organizacja pracy, zarządzanie czasem i priorytetami.
    • Doskonała komunikacja interpersonalna i umiejętność pracy zespołowej.
    • Dokładność, dbałość o szczegóły i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.