• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźZdrowieInnePielęgniarka / Pielęgniarz
    Pielęgniarka / Pielęgniarz
    new
    Zdrowie
    DOCTORPRO

    DOCTORPRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Pobierania krwi

    Asystowanie lekarzom

    zakładania holterów

    Wykonywanie EKG

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Zespół placówek medycznych DoctorPro Poland Sp. z o.o. w związku z rozwojem zapraszamy do współpracy Pielęgniarkę / Pielęgniarza.

    Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina - znanych i docenianych za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. W ciągu 35 lat, które minęły od otwarcia pierwszej kliniki medycznej w 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 mln osób.

    Zakres obowiązków:

    - Praca w punkcie poboru krwi

    - Asystowanie lekarzom

    - Sterylizacja narzędzi

    - Przygotowywanie gabinetów do przyjęć pacjentów

    - Wykonywanie EKG, zakładanie holtera ciśnieniowego i EKG

     Wymagania:

    - Wykształcenie wyższe z prawem do wykonywania zawodu w Polsce (ratownik medyczny, pielęgniarka, opiekun medyczny z prawem pobierania krwi)

    - Minimum 1 rok doświadczenia

    - Umiejętność pobierania krwi, asystowania, zakładania holterów, wykonywania EKG

    - Punktualność, odpowiedzialność

    - Średnia znajomość obsługi komputera

     Oferujemy:

    - Pracę w nowoczesnym centrum medycznym o wysokich standardach

    - Konkurencyjny system wynagradzania

    - Stabilność zatrudnienia wg wybranej formy współpracy

    - Elastyczne godziny pracy

    Dołącz do zespołu DoctorPro i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rosnącej sieci centrów medycznych!

    Z chęcią nawiążemy współpracę z pracownikami / pracownicami medycznymi z Ukrainy