Oferty
Specjalista ds. umów infrastrukturalnych
Prawo

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

język angielski

Microsoft Office

Tworzenie umów

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się infrastrukturą sieci telekomunikacyjnych, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. umów infrastrukturalnych.

Dołączysz do zespołu 6 osób skupiających się na wsparciu procesu obsługi umów dzierżawy/najmu nieruchomości pod inwestycje infrastrukturalne prowadzone przez nasze Klienta.

Obowiązki:

  • współpraca z Partnerami i Dostawcami zewnętrznymi w ramach zadań zleconych w obszarze umów najmu/dzierżawy, w tym nadzór nad ich działaniami, analiza i monitorowanie postępów
  • renegocjacje umów na potrzeby projektów prowadzonych przez spółkę
  • utrzymanie i administrowanie istniejącymi umowami najmu dzierżawy
  • utrzymanie stałych relacji z właścicielami i dysponentami obiektów, z którymi Spółka zawarła umowy najmu i dzierżawy
  • zarządzanie zapadalnością umów najmu i renegocjacje umów kończących się/wypowiedzianych
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi i zespołami Spółki, w zakresie realizacji zadań Zespołu i poprawy procesów biznesowych

Twoje doświadczenie:

  • wykształcenie wyższe (Prawo, Administracja, Zarządzanie)
  • pierwsze doświadczenia w negocjacjach biznesowych mile widziane w obszarze pozyskiwania nieruchomości
  • wiedza w zakresie regulacji prawnych w obszarze umów najmu i dzierżaw
  • umiejętność tworzenia i analizowania umów najmu i dzierżawy
  • znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • dobra znajomość MS Office, w tym Excel

Nasza oferta:

  • Możliwość wyboru umowy (UoP, B2B, umowa zlecenie)
  • Nastawienie na rozwój pracowników
  • Możliwość pracy w biurze i trybie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy, która jest jednym z czołowych graczy na rynku europejskim