• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSenior Media Planner
    Senior Media Planner
    Marketing
    EssenceMediacom

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    PowerPoint
    social media
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Hej, słyszał_ś już o EssenceMediacom? Jest to jedna z największych agencji mediowych w Polsce, część struktur GroupM i holdingu reklamowego WPP. Powstaliśmy po to aby pomóc markom w budowaniu swojej siły poprzez media. Rzucamy wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu, aby optymalizować i rozwijać biznesy naszych klientów na dużą skalę, a także nadawać kierunek rozwoju branży w kluczowych obszarach, takich jak równość, integracja i zrównoważony rozwój. Połączenie Essence i MediaCom stwarza również nowe możliwości naszym ludziom – podnosi umiejętności i szkoli w nowych obszarach. U nas wzbogacisz i wzmocnisz swoją karierę 😉

    Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

    Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

     Do współpracy z naszym Klienta z branży FMCG, poszukujemy:

    Jakie zadania będziesz realizować na tym stanowisku?

    • przygotowywanie strategii marketingowych we wszystkich mediach,
    • ustalanie założeń kampanii reklamowych w digitalu,
    • współpraca z działem finalizującym kampanie,
    • bezpośredni kontakt z Klientem– strategia, analizy rynku,
    • bliska współpraca w rynkami zagranicznymi po stronie Klienta i organizacji.

    W wykonywaniu powyższych zadań niezbędne jest Ci:

    • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii digitalowych i wiedza strategiczna dotyczącą mediów offline
    • doświadczenie w biznesowym kontakcie z Klientem,
    • swobodna komunikacja w j. angielskim (min. poziom B2),
    • bardzo dobrze znasz Excela i PowerPointa.

    Czego możesz się spodziewać od nas?

    • ścieżki rozwoju w obszarze budowania strategicznych kompetencji marketingowych oraz obsługi i relacji z Klientem,
    • umowy o pracę,
    • pakietu benefitów po okresie próbnym (karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, dofinansowania do angielskiego, ubezpieczenia na życie),
    • pracy w modelu hybrydowym - 3 dni z domu, 2 z biura,
    • braku dress code, czyli luźniej, przyjaznej atmosfery,
    • wygodnej przestrzeni do pracy w biurze – niedawno przeprowadziliśmy się do nowo oddanego polskiego kampusu WPP, biuro znajduje się w sercu warszawskiej Pragi (kampus Koneser, 10 min spacerem od metra Warszawa Wileńska),
    • pracy w międzynarodowym środowisku z możliwością relokacji w ramach EssenceMediacom i w ramach spółek holdingu GroupM,
    • dłuższego weekendu! – w piątki kończymy pracę o 15:00, pozostałe dwie godziny rozkładając na resztę dni roboczych. Dzięki temu w piątek szybciej zaczynamy wolne, choćby po to, by dojechać do domu lub wyjechać z miasta na weekend, zanim Warszawa stanie w korkach,
    • wspólnej jogi i śniadania w biurze w każdą środę :).

    O reszcie z chęcią opowiemy Ci podczas rozmowy rekrutacyjnej, która składa się z dwóch etapów: rozmowy telefonicznej z HRem i spotkania online (lub w biurze) z osobą z Twojego przyszłego zespołu w towarzystwie HRu.

    Podczas spotkania będziemy chcieli poznać Twoje kompetencje, liczymy na to, że opowiesz nam o swoim doświadczeniu, ale również o sobie 😉. Zależy nam na poznaniu Twoich wartości, osobowości i podejściu do pracy, ponieważ chcemy tworzyć zgrane zespoły składające się z osób czujących się dobrze w swoim towarzystwie.

    Do usłyszenia!