• Wszystkie ofertyKomornikiLogistykaSpedycjaSpecjalista ds. Kontroli Logistyki
    Specjalista ds. Kontroli Logistyki
    Logistyka
    Eurocash S.A

    Komorniki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    prawo jazdy kat. B

    Microsoft Office Excel

    logistyka

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    🌍 Komorniki

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Przygotowanie i planowanie inwentaryzacji w ok. 40 centrach logistycznych w całej Polsce,

    • Koordynacja i audyt procesu inewntaryzacji na magazynie,

    • Kontrola i archiwizowanie dokumentacji z przeprowadzonych inwentur,

    • Ewidencja przeprowadzonych inwentaryzacji: czas trwania inwentaryzacji, osób przeprowadzających, rejestr delegacji, umów zlecenia,

    • Kontrola konta inwenturowego,

    • Koordynacja zwrotów posezonowych i produktów nad stan,

    • Weryfikacja podmagazynów w systemie pod kątem zalegających dokumentów związanych z przesunięciami towarów,

    • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

    • Gotowość do wyjazdów służbowych (teren całej Polski) w soboty – 3 soboty w miesiącu (rozliczane dodatkowo) z wyłączeniem okresu wakacyjnego i świątecznego,

    • Prawo jazdy kat. B,

    • Terminowość i skrupulatność,

    • Komunikatywność,

    • Dobra organizacja pracy,

    • Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę oraz premię kwartalną,

    • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,

    • Pracę zdalną w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni pracy zdalnej),

    • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,

    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).