Oferty
Specjalista/ka ds. administracji
HR

Żabów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Friendly offer

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista/ka ds. administracji

Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc

Twoje zadania:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami biura, w tym nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Obsługa korespondencji,
  • Przyjmowanie gości firmy,
  • Realizacja zadań kancelarii Spółki w zakresie obsługi pocztowej i kurierskiej,
  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Wsparcie pracowników w zakresie floty samochodowej,
  • Rejestracja faktur zakupowych Spółki,
  • Obsługa zgłoszeń w ramach aplikacji Helpdesk,
  • Ewidencja, nadzór nad obiegiem, a także archiwizacja umów w Spółce,
  • Nadzór nad zapasami biurowymi,
  • Pomoc w organizacji podróży służbowych.

Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
  • Jesteś osobą komunikatywną, a także masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Potrafisz organizować swoją pracę, jesteś osobą samodzielną,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Porozumiewasz się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym - B1.

Twoje korzyści:

  • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS);
  • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
  • Współpraca w oparciu o szacunek i wiedzę;
  • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.