Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Project Manager
new
PM
Force Group

Force Group
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Mile widziane
ukraiński
Friendly offer
Opis stanowiska

Międzynarodowa firma tłumaczeniowa poszukuje ​Młodszego specjalistę ds. zamówień,​ który może dołączyć się do naszego dobrze zapowiadającego się zespołu i współpracować z różnymi klientami.

Oferujemy możliwość rozwoju i skalowania wraz z firmą, co pozwoli Ci rozwijać się jako profesjonalista i osiągać nowe wielkie sukcesy.

Task Force to międzynarodowa firma tłumaczenia oferująca pełen zakres usług z oddziałami na Ukrainie, w Polsce i USA. Jesteśmy jedną z 25 największych firm tłumaczeniowych w Europie Wschodniej i 5 najszybciej rozwijających się firm tłumaczeniowych na świecie (2022, według CSA Research, USA). Znajdujemy się w gronie TOP300 największych biur tłumaczeń na świecie (2022, Slator.com, Szwajcaria).

Do naszych klientów należą między innymi:

Pepsico, Decathlon, Amway, Danon, kancelarie prawne Asters, Kinstellar, Aequo, firmy farmaceutyczne Takeda, Servier, Acino Swiss itp.

To stanowisko jest dla kandydata, który podziela nasze wartości:

★ orientacja na wynik;

★ odpowiedzialność;

★ podejście zorientowane na klienta;

★ praca w zespole.

Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli:

★ posiadasz doświadczenie w pracy z klientami i freelancerami;

★ posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami;

★ posługujesz się językiem ukraińskim lub rosyjskim;

posługujesz się językiem angielskim, polskim na poziomie B2.

Co masz robić i za co odpowiadać:

★ praca nad projektami, które przychodzą do działu produkcji z działu sprzedaży;

★ wybór odpowiednich wykonawców (dostawców) do wykonania zamówień;

★ dystrybucja i przydzielanie zadań dostawcom i innym wykonawcom;

★ organizacja i kontrola pracy zespołu projektowego (tłumacze, redaktorzy, łamaczy tekstów, QA);

★ administrowanie i kontrola procesu wykonania zamówienia;

★ ostateczna kontrola operacyjna zrealizowanych zamówień przed ich dostawą;

★ zarządzanie zamówieniami w lokalnym systemie księgowym;

★ organizacja i planowanie pracy kuriera lub usługi kurierskiej;

★ współpraca z tłumaczami przysięgłymi;

★ organizacja dostaw zamówień (dokumentów) do klientów;

★ organizacja dostarczania dokumentów do polskiego biura;

★ wybór optymalnych usług kurierskich w Warszawie, Polsce i za granicą;

★ Godziny pracy od 8:00 do 17:00 (godzina przerwy)

Dlaczego praca w Task Force jest fajna:

★ możliwości rozwoju osobistego i zawodowego — z zadowoleniem przyjmujemy inicjatywy i chęć ich realizacji;

★ Ciągłe szkolenie korporacyjne i korporacyjny język angielski;

★ praca w przyjaznym zespole, gotowym do wsparcia pomysłami i pomocą w razie potrzeby;

Przytulne biuro w Warszawie przy ul. Аdama Branickiego

Nieustannie się rozwijamy! Pojawia się coraz więcej projektów, planów i pomysłów.

Jeśli właśnie Ty chcesz rozwijać i angażować się w ciekawe projekty, wyślij swoje CV i dołącz się do naszego zespołu!​