• Wszystkie ofertyWarszawaPMJunior Project Coordinator/Młodszy koordynator panelu
    Junior Project Coordinator/Młodszy koordynator panelu
    PM
    Gemius S.A.

    Gemius S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Gemius S.A.

    Gemius S.A.

    Jesteśmy międzynarodową firmą badawczo-technologiczną dostarczającą dane i zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Dzięki unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania i doskonałą obsługę.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    Ms office
    Angielski
    umiejętności analityczne

    Mile widziane

    Mautic
    Lime
    HTML

    Opis stanowiska

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • możliwości rozwijania się i awansu, zaczynając od zadań nieskomplikowanych, powtarzalnych, do samodzielnego zarządzania złożonymi zadaniami,
    • możliwość wykazania własnej inicjatywy,
    • będziesz mieć okazję poznania projektów badawczych Gemius od podstaw,
    • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
    • oferujemy elastyczne godziny pracy,
    • zagwarantujemy Ci elastyczne warunki pracy (praca w trybie hybrydowym) oraz ciekawe benefity (m.in. zdrowa żywność, nauka języków obcych, masaże biurowe, wolny dzień z okazji urodzin).
    • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami).

    Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

    • bieżący kontakt z panelistami, odpowiadanie na ich wiadomości,
    • obsługa cyklicznych konkursów i mailingów dla panelistów,
    • monitorowanie poprawności i skuteczności rekrutacji na kilkunastu rynkach,
    • analiza skuteczności badania, w tym prowadzenie testów A/B,
    • wdrażanie rekomendacji oraz wspieranie biur lokalnych w zadaniach związanych z procesami rekrutacyjnymi do paneli badawczych np. tj. zmiany mające na celu poprawę responsywności,
    • weryfikacja poprawności ankiet oraz ich emisji, wprowadzanie zmian w ankietach,
    • inicjowania zmian w procesie rekrutacji, które mają poprawić doświadczenia rekrutowanych osób.

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i cierpliwość w działaniu,
    • dociekliwość, dokładność (umiejętność wyłapywania błędów),
    • chęć realizowania powtarzających się i złożonych zadań,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( min. poziom B2+/C1),
    • otwartość na współpracę z wieloma zespołami przy wielowątkowych projektach,
    • mile widziana znajomość obszarów związanych z panelami badawczymi, badaniami rynku, opinii publicznej i Internetu,
    • ogólna wiedza techniczna i chęć korzystania z nowych narzędzi,
    • umiejętności analityczne,
    • biegłość w obsłudze pakietu MS Office; w tym bardzo dobra znajomość Excel,
    • komunikatywności oraz zaangażowania w powierzone zadania,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    Mile widziane:

    • podstaw programowania w html,
    • Mautic lub inny program do obsługi mailingów,
    • Lime lub inny program do projektowania ankiet.