• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingMarketing Specialist with German Language / Specjalista/ka ds. marketingu z językiem niemieckim
    Marketing Specialist with German Language / Specjalista/ka ds. marketingu z językiem niemieckim
    Marketing
    Gemius S.A.

    Gemius S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Gemius S.A.

    Gemius S.A.

    Jesteśmy międzynarodową firmą badawczo-technologiczną dostarczającą dane i zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Dzięki unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania i doskonałą obsługę.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    kreatywność
    samodzielność
    niemiecki
    pakiet office
    Angielski
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Gemius to globalna firma badawczo-technologiczna dostarczająca dane, a także zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Jesteśmy częścią Global Insights Community, i członkiem IAB Europe. Nasze rozwiązania zostały wyróżnione przez IAB Research Awards 4 razy w kategorii pomiar odbiorców. Dzięki sile utalentowanych ludzi, unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii, zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania, odpowiednią technologię i doskonałą obsługę. Wspieramy i uzasadniamy decyzje biznesowe naszych partnerów oraz sprawiamy, że wierzą w siłę danych od ponad 25 lat!

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • będziesz mieć szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
    • oferujemy elastyczne godziny pracy,
    • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami),
    • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
    • zagwarantujemy Ci elastyczne warunki pracy (praca w trybie hybrydowym) oraz ciekawe benefity (m.in. zdrowa żywność, nauka języków obcych, masaże biurowe).

    Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

    • inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych, które wspierają strategię firmy na rynku niemieckim,
    • opracowanie strategii publikacji i kompleksowa opieka nad stroną firmową i stronami produktowymi,
    • budowanie wiedzy o naszych produktach i zarządzanie działaniami związanymi z ich promocją,
    • monitorowanie mediów oraz działań konkurencji,
    • obsługa kanałów social media na rynku niemieckim
    • zarządzanie promocją,
    • budowanie wiedzy o naszych produktach i zarządzanie działaniami związanymi z ich promocją
    • koordynowanie i udział w konferencjach oraz spotkaniach branżowych,
    • prowadzenie ad-hocowych działań marketingowych.

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom C1) – warunek konieczny,
    • dobra znajomość języka anielskiego (min. poziom B2)- warunek konieczny
    • doświadczenie na podobnym stanowisku, z sektora B2B, najlepiej w firmie z związanej z rynkiem on-line (np. u wydawcy internetowego, w firmie badawczej realizującej badania internetowe, domu mediowym lub agencji reklamowej),
    • samodzielność w realizacji zadań,
    • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych, tzw. “lekkie pióro”,
    • zaawansowana znajomość pakietu Office, w szczególności PowerPoint i Excel,
    • umiejętność analizy danych i wyciągania na ich podstawie wniosków,
    • komunikatywności oraz zaangażowania w powierzone zadania,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    Mile widziane:

    • znajomość produktów Gemius,
    • doświadczenie w pracy z klientem