• Wszystkie ofertyKatowiceZdrowieInneMłodszy Asystent Laboratoryjny
    Młodszy Asystent Laboratoryjny
    new
    Zdrowie
    Gyncentrum

    Gyncentrum

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Gyncentrum

    Gyncentrum

    Gyncentrum Poland Group to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Działa na wielu płaszczyznach: od diagnostyki i leczenia niepłodności, po działalność badawczo-rozwojową i wdrażanie zupełnie nowych rozwiązań. Nasza praca – Twoje zdrowie!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    biotechnologia

    Mile widziane

    praca laboratoryjna

    Opis stanowiska

    Gyncentrum Poland Group to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce, czerpiąca z długoletniej tradycji i bogatego doświadczenia swoich specjalistów. Grupę Gyncentrum tworzą nowoczesne centra i laboratoria medyczne.

    Do naszego Laboratorium w obszarze cytogenetyki poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - ukończone studia magisterskie kierunku biotechnologia;
    • Swobodne poruszanie się w pakiecie MS Office (Word, Excel, Outlook);
    • Umiejętności analityczne;
    • Skrupulatność;
    • Orientacja na współpracę w zespole;

    Mile widziane:

    • Wcześniejsze doświadczenie w pracy laboratoryjnej;

    Zakres obowiązków:

    • Zakładanie hodowli komórkowych (limfocyty, amniocyty, trofoblast);
    • Preparacja amniocytów oraz limfocytów;
    • Przygotowywanie i barwienie szkiełek cytogenetycznych;
    • Przygotowywanie preparatów techniką FISH;
    • Przyjmowanie materiału do badań i jego rejestracja elektroniczna;
    • Wprowadzanie wyników do baz medycznych;
    • Prowadzenie magazynu oraz przygotowywanie zamówień;
    • Uzupełnianie dokumentacji laboratoryjnej;
    • Sterylizacja plastiku oraz inkubatorów;
    • Przygotowywanie odczynników;

    Oferujemy:

    • Pełne wdrożenie w rolę z perspektywą dalszego rozwoju w firmie;
    • dofinansowanie zajęć sportowych;
    • Ubezpieczenie na życie;
    • Dodatkowe świadczenia socjalne;
    • Dofinansowanie wypoczynku;