Oferty
Media Planner
Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa
Havas Media Group

Jesteśmy jedną z czołowych agencji mediowych na polskim rynku. Działamy w duchu filozofii Make a meaningful difference to brands, business and people, a w naszej codziennej pracy skupiamy się na rozwiązaniach, które realnie poprawiają jakość życia.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

język angielski

Microsoft Office Excel

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Zadania, jakie chcemy Ci powierzyć:

· Planowanie i kupowanie mediów (głównie digitalowych)

· Optymalizacja i rozliczanie kampanii

· Współpraca z komórkami specjalistycznymi oraz koordynacja ich działań (m.in. performance, programmatic, social media)

· Odpowiedzialność za kontakt z klientem w ramach swoich działań – dostarczanie planów i briefu

· Współtworzenie strategii

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

· Posiadasz doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii w domu mediowym

· Znasz rynek reklamy

· Umiesz przygotowywać wyceny, plany mediowe oraz raporty z kampanii

· Znasz narzędzia analityczne GA, DCM, Adreport, Adreal

· Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

· Umiesz analizować dane, wyciągać wnioski i tworzyć na ich podstawie rekomendacje

· Umiesz zarządzać wieloma projektami w jednym czasie

· Dobrze znasz narzędzia MS Office (Excel i PowerPoint)

· Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

Chcemy Ci zaoferować:

· Pracę w międzynarodowym środowisku. Wymianę wiedzy z zagranicznymi oddziałami Havas, które działają na ponad 120 rynkach na świecie

· Szkolenia w ramach autorskiej platformy Havas University

· Wsparcie ze strony kolegów i koleżanek oraz mentora

· Wyjątkową atmosferę pracy w globalnej firmie, w której kierujemy się zasadą zakazu dyskryminacji, w szczególności ze względu na: płeć, wiek, rasę, kolor skóry, język, przynależność do mniejszości narodowych, orientację seksualną, religię, przekonania, pochodzenie etniczne bądź społeczne, poglądy, status społeczny lub niepełnosprawność

· Atrakcyjny pakiet benefitów: dodatkowe dwa dni urlopu, opiekę medyczną, kartę Multisport, masaże w biurze, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do platformy kafeteryjnej, ubezpieczenie grupowe, regularne i rozwojowe szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), ciekawe wydarzenia i spotkania integracyjne, hybrydowy tryb pracy, elastyczne godziny i inne 😊