Oferty
Specjalista ds. controllingu
Finanse

Polkowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

analiza

Microsoft Office

Microsoft Office Excel

SAP

kontroling

język angielski

Mile widziane

Power Qwery

Power B

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, zlokalizowanego w Polkowicach, renomowanego producenta podzespołów samochodowych, będącego częścią globalnej korporacji i jednego z liderów w branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. controllingu. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, zatrudniając około 900 pracowników w Polsce i ponad 13,000 na całym świecie. Nasz klient działa w oparciu o najnowocześniejsze standardy zarządzania jakością i środowiskiem, jest kluczowym dostawcą dla wiodących producentów samochodów na całym świecie.

Dlaczego warto do niego dołączyć?

Innowacyjność i Technologie:

Będziesz częścią zespołu, który nieustannie dąży do doskonałości i innowacyjności. Firma wykorzystuje zaawansowane technologie produkcyjne oraz metrologię Lean Manufacturing i Six Sigma, aby dostarczać najwyższej jakości produkty.

Wysokie Standardy Jakości:

Firma działa w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania jakością ISO 9001 oraz IATF 16949, co gwarantuje, że jej produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania rynku motoryzacyjnego.

Uznanie i Wyróżnienia:

Firma jest dumna z licznych nagród, takich jak Certyfikat „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” oraz wyróżnienia za innowacyjność i zrównoważony rozwój. Te osiągnięcia to wynik wspólnej pracy całego zespołu.

Rola w firmie:

Jako Corporate Planning Specialist, będziesz jedną z kilku osób odpowiedzialną za analizę finansową i operacyjną, przygotowywanie raportów i prognoz, oraz wspieranie procesów planowania strategicznego w celu zapewnienia optymalnej efektywności i rentowności działalności firmy.

Twoje zadania to:

  • Przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, rewizji półrocznych, planów wieloletnich
  • Raporting controlingowy w ramach grupy dotyczący jednej spółki
  • Kontrola realizacji wykonania planów i analiza odchyleń
  • Analiza rentowności produktów, biznesów
  • Diagnoza i implementacja rozwiązań w zakresie metod i źródeł kalkulacji
  • Przygotowywanie raportów zarządczych dla kierownictwa Spółki i korporacji
  • Prognozowanie przepływów gotówki (cash flow)

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej – preferowane firmy z branży motoryzacyjnej
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie Controllingu (budżetowanie, analiza, wnioskowanie)
  • Znajomość zagadnień księgowo-finansowych (Bilanse, P&L, Cash Flow, Wskaźniki)
  • Praca z dużą ilością danych finansowych oraz operacyjnych
  • Posługiwanie się podstawowymi i rozbudowanymi formułami-pakiet MS Office, MS Excel
  • Dążenie do zwiększenia efektywności pracy
  • Znajomość systemu SAP
  • Komunikatywność i łatwość prezentowania danych
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Znajomość Power Qwery i Power B – mile widziana

Co oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej, wspierającej atmosferze, w której każdy dzień niesie nowe wyzwania i możliwości rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Dofinansowanie karty Medicover Sport
  • Dotację na stołówkę firmową
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Eventy firmowe
  • Owocowe wtorki i czwartki
  • Premię roczną
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Czekamy na Ciebie!