• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingMarketing Automation Specialist
    Marketing Automation Specialist
    Marketing
    Human2Human Sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CRM
    multitasking
    Angielski

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Human2Human. Tworzymy relacje w oparciu o doświadczenie klienta – od konsultingu strategicznego, przez programy lojalnościowe, aż do rozwiązań IT, czyli CRM. W rezultacie miksu kompetencji realizujemy wiele różnorodnych projektów dla największych marek w Polsce, Europie i na świecie m.in. Sandoz, L'Oréal, Mastercard, Ferrero, Audi. Zdobywamy najbardziej prestiżowe nagrody w branży – Effie Awards, Kreatura, Golden Arrow, The Big Loyalty Awards, Loyaty Heroes.

    Aplikuj na stanowisko Marketing Automation Specialist i rośnij razem z nami!

    Dołącz do zgranej ekipy, w której marketingowe wyzwania dają prawdziwe poczucie satysfakcji. Pracuj dla największych marek i razem z nami zgarniaj kolejne branżowe nagrody. Buduj swoje doświadczenie dzięki różnorodnym projektom i współpracy z ludźmi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

    Dołączając do naszego zespołu będziesz:

    • tworzyć i współprowadzić różnorodne projekty dopasowane do potrzeb Klienta
    • uczestniczyć i prowadzić spotkania z Klientami z całego świata
    • poznawać narzędzia marketing automation (Salesforce Marketing Cloud)
    • współpracować z Klientami na wszystkich etapach projektu - tworzenie harmonogramów, kosztorysów, raportów, prezentacji i specyfikacji
    • odpowiadać za budowanie długotrwałych i profesjonalnych relacji z Klientem
    • współpracować z wewnętrznymi działami firmy - IT, Kreacja, Strategia oraz Digital
    • projektować, wdrażać ścieżki kampanii marketingowych
    • tworzyć segmentację bazy danych klientów oraz analizować i dostarczać raporty z wynikami kampanii

    Aby rozpocząć swoją przygodę w H2H.tech, musisz posiadać:

    • umiejętność biegłego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie - większość Twojej przyszłej pracy to spotkania, prowadzenie projektów, realizacja działań marketing automation w Salesforce Marketing Cloud dla Klientów z całego świata
    • w relacjach z Klientem proaktywność i merytoryczne wsparcie w realizacji projektów
    • w codziennej pracy samodzielność, dobrą organizację pracy oraz umiejętność sprawnego przełączania się między zadaniami
    • znajomość podstaw marketingu internetowego oraz narzędzi do automatyzacji marketingu
    • umiejętność obsługi platformy Salesforce Marketing Cloud (lub innych narzędzi Marketing Automation) będzie dodatkowym atutem
    • podstawowa znajomość HTML/CSS będzie dodatkowym atutem
    • chęć rozwoju oraz zdolność do szybkiego uczenia się nowych narzędzi i technologii

    Doświadczenie w prowadzeniu projektów (np.: agencja marketingowo technologiczna, dział marketingu, dział wsparcia sprzedaży) będzie dodatkowym atutem.

    Poza wynagrodzeniem za swoją pracę, zyskasz także:

    • konkretną wiedzę i umiejętności - nauczymy Cię m.in. obsługi dedykowanych rozwiązań systemowych w projektach (CRM, CMS)
    • znajomość tajników pracy dla znanych marek - od małych zadań po duże projekty
    • możliwość brania udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • dostęp do pracy w systemie elastycznego Home Office
    • dodatkowe benefity: karta multisport, pakiet medyczny, firmowy obiad raz w tygodniu, spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne