• Wszystkie ofertyWarszawaHROfficeJunior Partnership Manager
    Junior Partnership Manager
    HR
    ImpactCEE

    ImpactCEE

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    wysoka kultura osobista
    samodzielność
    komunikatywność
    Google docs / slack
    Angielski
    sprzedaż

    Mile widziane

    multitasking

    Opis stanowiska

    Impact to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych korporacji, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci.

    Wśród TOP SPEAKERÓW dotychczasowych edycji byli m.in:

    Michelle Obama, Hilary Clinton, Youval Noah Harari, Nassim Nicholas Taleb i Natalie Portman.

    Chcesz współtworzyć jedno z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczych w regionie CEE?

    Dołącz do naszego zespołu, w którym jako Junior Partnership Manager, będziesz wspierał bieżącą pracę zespołu, w ramach zadań administracyjnych, organizacji spotkań oraz przygotowywania propozycji współpracy dla partnerów wydarzeń Impact.

    Oczekiwane umiejętności:

    • komunikatywność
    • zdolności dobrej organizacji i umiejętność koordynacji wielu zadań w tym samym czasie
    • samodzielność i odpowiedzialność
    • wysoka kultura osobista
    • znajomość języka polskiego oraz angielskiego
    • znajomość MS office, Google Docs, Slack
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach eventowych/konferencjach
    • doświadczenie w pracy B2B będzie dodatkowym atutem.

    Co oferujemy:

    • pracę w ambitnym i kreatywnym zespole
    • możliwość realizacji jednego z największych wydarzeń gospodarczych w regionie CEE
    • zdobycie doświadczenia we współpracy z dużymi brandami
    • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
    • lunch w biurze w ramach wynagrodzenia.
    2 329 - 3 105 USD