• Wszystkie ofertyGdańskFinanseInne(Junior/Mid) Partnership and Solution Specialist
    (Junior/Mid) Partnership and Solution Specialist
    Finanse
    Kanga

    Kanga

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Kanga

    Kanga

    Projekt Kanga, to zespół ekspertów z obszaru rynku Blockchain, wspólnie budujący kompleksowy system narzędzi i usług FinTech. Naszą misją jest uczynienie kryptowalut dostępnymi dla każdego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    B2B
    ms excel

    Mile widziane

    kryptowaluty

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O Tobie:

    Cechuje Cię pozytywna energia i chęć kontaktu z innymi ludźmi, a do tego dobrze czujesz się w pracy projektowej. Jeżeli lubisz nowe technologie, znasz blockchain i wiesz co to bitcoin i chcesz pracować w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży fin-tech w Gdańsku, to mamy coś dla Ciebie.

    Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

    • lubisz robić, to co robisz, naprawdę,
    • idealnie jeżeli masz już za sobą pierwsze doświadczenie w pracy z partnerem B2B, albo pracy z produktem.
    • traktujesz Excel jako narzędzie, którego funkcjonalność ułatwia Ci pracę,
    • posiadasz doświadczenie w pracy z ludźmi, dobrze się czujesz, wyjaśniając ludziom swoje pomysły, a nawet negocjując.
    • zebrałeś już również doświadczenie przy projektach skupiających się na analizie danych, researchu i pracy koncepcyjnej,
    • znacie się (mniej lub bardziej, z preferencją na bardziej) z Google Workspace, lub prościej - z aplikacjami udostępnianymi przez Google (dokumenty, arkusze, prezentacje...),
    • lubisz zmiany, gdybyś mógł/mogła, to na wakacje za każdym razem jeździłbyś/jeździła w nowe miejsce - posiadasz zdolność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków i całkiem dobrze odnajdujesz się przy zmianie priorytetów,
    • docenimy też, jeżeli interesujesz się kryptowalutami i technologią blockchain, oraz jeżeli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę o rynku fintech,
    • w dobie pracy zdalnej, potrafisz zarówno zarządzić czasem na samodzielne działanie, jak i na współpracę w teamie,
    • w wypadku sytuacji “wąskiego gardła” nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informację z innej strony, nie pozostaniesz bierny/a,
    • nie wyobrażasz sobie zrobić coś połowicznie - masz projekt i chcesz go wykonać, tak jak potrafisz najlepiej, w terminie,
    • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
    • płynnie posługujesz się językiem angielskim na potrzeby wykonywanych zadań - będziemy to sprawdzać!

    Zakres obowiązków:

    Projekt, przy którym będziesz pracować, to nie tylko zestaw produktów i usług, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddany zespół. Do Twoich zadań należeć będzie dbanie o to, aby o projekcie usłyszał cały świat!

    Skupisz się na zadaniach z pogranicza finansów, biznesu i bezpieczeństwa.

    Twoja codzienność, to:

    • praca z projektem od A do Z
    • poszukiwanie nowych możliwości do nawiązania partnerstw, identyfikacja możliwości biznesowych i partnerów o wysokim potencjale,
    • pozyskiwanie nowych partnerów, a następnie zarządzanie całym procesem wdrożenia partnerów w projekt,
    • przedstawianie ofert i prowadzenie prezentacji usługi,
    • ocena nowych partnerów i badanie ich bieżących potrzeb biznesowych,
    • budowanie długotrwałych relacji z partnerami, informowanie ich o aktualnych planach i ofertach projektu,
    • organizowanie spotkań biznesowych, a nawet sporadyczne goszczenie na konferencjach w Polsce i za granicą,
    • współpraca z zespołem odpowiadającym za stworzenie kampanii marketingowych nad realizacją odpowiedniej strategii projektu,
    • praca z produktem - nauka funkcjonalności i praca koncepcyjna nad usprawnieniem na podstawie odbioru zebranego od partnerów,
    • opisywanie przyszłych funkcjonalności wewnętrznego systemu dla zespołu IT,
    • współpraca międzydziałowa w celu usprawnienia bezpieczeństwa rozwiązań,
    • oraz naturalnie, dużo nauki i wymiany pomysłów przy wyśmienitej kawie w biurze!

    Dla Ciebie

    Dołączając do zespołu, możesz spodziewać się, że

    • Pierwsze trzy miesiące poświęcisz na wzajemne poznanie się z zespołem podczas okresu próbnego - umocnij wiedzę o rynku kryptowalut, wesprzyj zespół w tym, co potrafisz, określ, co realnie możesz wypracować (Lider działu czeka na Ciebie z niecierpliwością) i zobacz czy Ci się podoba!
    • Jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy i okaże się, że czujesz się w projekcie jak Kangur w Australii, ustalimy dalsze warunki współpracy.
    • Na start proponujemy zatrudnienie przy umowie zlecenie od 4300 brutto do 7000 brutto (w zależności od doświadczenia i wiedzy domenowej), a po okresie próbnym zdecydujemy o warunkach dalszej współpracy na podstawie wspólnej analizy zadań, kierunku rozwoju i pozyskanych umiejętności. Sky is the limit!

    • *Jeżeli uważasz, że masz większe doświadczenie i zaplecze do współpracy niż to opisane tutaj, odezwij się i opowiedz nam o sobie i swoich pomysłach na to stanowisko!

    • Jeżeli potrzebujesz, to w biurze czeka na Ciebie sprzęt, a po okresie próbnym otrzymasz Macbooka. Po okresie próbnym możesz spodziewać się wybranej formy współpracy oraz całego pakietu benefitów, o którym opowiemy przy spotkaniu.
    • Organizacja stojąca za projektem nie jest korporacją, ale nie jest też start-upem, istotne są zarówno procesy, jak i wyjątki od reguł. Rozpoczynając pracę z zespołem, decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z indywidualnymi procesami wewnątrz różnych działów.

    Otrzymasz odpowiednie narzędzia i poznasz świetny zespół, zatem aplikuj, liczymy na Ciebie! W biurze panuje wesoła atmosfera, w projekcie odnajdziesz przestrzeń na duży rozwój zawodowy, a po okresie próbnym zespół umożliwia poszczególne dni pracy hybrydowej.

    *Zanim to zrobisz, sprawdź projekt Kanga w Social Mediach.

    Informacje o firmie

    O nas:

    Engit Sp. z o.o. jest polską spółką z siedzibą w Gdańsku, która operuje w branży projektowania systemów komputerowych i usług pokrewnych. Firma świadczy usługi dla projektu Kanga, który to jest dynamicznie rozwijającym się system narzędzi i usług FinTech. Projekt Kanga, który stawia na edukację i kontakt z drugim człowiekiem, ma na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym.

    Podstawa to giełda kryptowalut, która wystartowała we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu projekt cały czas idzie do przodu – pakiet dostarczanych usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności Kanga Pay, platforma IEO i wiele innych. Zespół projektu nieustannie pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, a opowieści o kolejnych działaniach podglądać można na kanałach social media (Twitter/X, Telegram, Facebook, YouTube, Linkedin, Instagram, TikTok), gdzie aktywnie opowiada o tym, co robi i dzieli się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach. https://kanga.exchange/.

    1 112 - 1 811 USD