• Wszystkie ofertyWarszawaHROfficeAsystent / Asystentka biura zarządu
    Asystent / Asystentka biura zarządu
    HR
    Leroy Merlin Polska Sp. zo.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    francuski
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kogo szukamy?

    • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Płynnie komunikujesz się w językach angielskim i francuskim;
    • Posiadasz umiejętności efektywnego działania, planowania i ustalania priorytetów;
    • Jesteś osobą skrupulatną, sumienną oraz potrafisz pracować pod presją czasu;
    • Masz przyjazne usposobienie oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
    • Wyróżnia Cię wysoka kultura osobista.

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Stały kontakt i wspieranie codziennej pracy Członków Zarządu Leroy Merlin Polska;
    • Wsparcie Biura Zarządu w obiegu informacji i korespondencji, w tym dokumentów poufnych;
    • Przygotowanie i zarządzanie agendą spotkań Prezesa Zarządu;
    • Przygotowywanie sprawozdań, prezentacji i raportów;
    • Kompleksowa organizacja podróży służbowych i rozliczanie delegacji;
    • Wykonywanie tłumaczeń z/na język francuski;
    • Organizacja spotkań Zarządu;
    • Współpraca przy projektach firmowych, w tym z zakresu komunikacji wewnętrznej i marketingu;
    • Uczestnictwo w podróżach służbowych w Polsce oraz w zagranicznych.

    Co zyskasz dołączając do ekipy?

    • Pracę w modelu hybrydowym;
    • Umowę o pracę na okres-1.5 roku;
    • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy;
    • Samodzielność w działaniu i realny wpływ na projekty, w których jesteś;
    • Możliwość udziału w programach rozwojowych oraz dostęp do kursów stacjonarnych i on-line;
    • Udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz możliwość nabycia akcji Grupy Adeo;
    • Pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów MyBenefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, możliwość nauki języków obcych poprzez platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich, smartfon (również do użytku prywatnego);
    • Platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;
    • Możliwość udziału w licznych inicjatywach społecznych, organizowanych przez naszą Fundację Leroy Merlin Polska;
    • Zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepach Leroy Merlin Polska.