• Wszystkie ofertyPoznańMarketingPerformance (SEM)Specjalista SEM (Google Ads / Meta Ads)
    Specjalista SEM (Google Ads / Meta Ads)
    Marketing
    Mayko Sp. z o.o

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    Performance
    SEM
    analiza
    Meta Ads
    Google Ads
    odpowiedzialność
    e-commerce

    Mile widziane

    excel
    pomysłowość
    samodzielność
    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów i pomagamy firmom odnieść sukces w Internecie. Główne obszary naszych działań to pozycjonowanie i optymalizacja sklepów internetowych oraz prowadzenie kampanii PPC. Opracowujemy skuteczne strategie dla e-commerce i dążymy do najlepszych wyników kampanii.

    Kogo szukamy?

    • Masz minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google Ads oraz Meta Ads,
    • wykorzystujesz w praktyce takie narzędzia jak: Google Tag Manager, Google Analytics,
    • realizowałeś/aś kampanie, o których możesz nam opowiedzieć,
    • potrafisz analizować efektywność prowadzonych działań, a także formułować wnioski i rekomendacje,
    • lubisz pracę analityczną, przygotowywanie raportów, zestawień, porównań – w danych widzisz więcej niż liczby,
    • masz entuzjastyczne podejście do życia, jesteś samodzielny/a i dobrze zorganizowany/a,
    • angażujesz się, chętnie poszerzasz wiedzę i obserwujesz trendy branżowe,
    • mile widziane doświadczenie w innych systemach reklamowych.

    Co oferujemy?

    • Pracę zdalną, hybrydową lub stacjonarną dostosowaną do Twoich potrzeb i preferencji - część naszego Zespołu pracuje na co dzień zdalnie,
    • atrakcyjny system premiowy, w którym otrzymujesz premię za realizację celów,
    • długoterminowe, stabilne zatrudnienie,
    • codzienny catering na koszt firmy LUB dla osób zdalnych voucher na zakupy żywnościowe,
    • prywatną opiekę zdrowotną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
    • indywidualny budżet szkoleniowy,
    • jako specjalista skupisz się na kampaniach, a nie obsłudze klientów - bieżącą komunikacją z klientami zajmują się u nas Account Managerzy,
    • minimum co 6 miesięcy imprezy integracyjne,
    • każdy popełnia czasem błędy - skupiamy się na szukaniu rozwiązań, a nie winnych,
    • elastyczne godziny pracy - zaczynamy pracę między 7:00. a 9:00 rano, a kończymy między godziną 15:00 a 17:00,

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Tworzenie i realizacja kampanii Google Ads/Meta Ads,
    • zwinne dopasowywanie, proponowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi,
    • efektywne zarządzanie budżetem,
    • Analiza danych i przygotowywanie raportów,
    • Współpraca z innymi działami w celu usprawnienia realizacji projektów,
    • implementacja kodów śledzących Google Ads i Google Analytics,

    Kilka słów o procesie rekrutacji:

    • Wyślij CV poprzez formularz,
    • jeśli spełniasz wymagania, w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz informację zwrotną z zadaniem testowym,
    • po wykonaniu zadania, w ciągu kolejnych 4 dni roboczych otrzymasz odpowiedź, jak Ci poszło,
    • kolejny etap to rozmowa (zdalnie lub w biurze),
    • po rozmowie na pewno otrzymasz od nas informację zwrotną

    Cały proces może się zamknąć nawet w 14 dni. Niezależnie od etapu rekrutacji u nas możesz liczyć na feedback.

    1 449 - 2 588 USD

    B2B

    1 203 - 2 199 USD